SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Emu Snooze Zobacz większe

Krzesło Emu Snooze

KOD: 250sd203

ID: 132917

Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Emu Snooze

Fotel składany

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Chiaramonte Marin
Kod produktu: 203

Dane techniczne

65/60/82 cm
6,2 kg

Opis

Drzemka w pełni interpretuje klasyczny leżak dzięki swoim dużym i otaczającym wymiarom i jest dostępny w różnych kolorowych wersjach, które dodają odrobinę życia każdemu ustawieniu. Do leżaka dołączony jest praktyczny element nośny, który może również pełnić funkcję podnóżka, dostępny w tej samej gamie kolorystycznej co leżak, do którego dodano dwa nowe odcienie. Mały, składany fotel uzupełnia ten praktyczny i zabawny trzyczęściowy zestaw o niezapomnianym designie, podkreślonym energetycznym kolorem.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

emu, Chiaramonte Marin, Drzemka, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła metalowe, Krzesła stalowe, Krzesła składane, Krzesła z podłokietnikami, K

Napisz opinię

Krzesło Emu Snooze

Krzesło Emu Snooze

Drzemka w pełni interpretuje klasyczny leżak dzięki swoim dużym i otaczającym wymiarom i jest dostępny w różnych kolorowych wersjach, które dodają odrobinę życia każdemu ustawieniu. Do leżaka dołączony jest praktyczny element nośny, który może również pełnić funkcję podnóżka, dostępny w tej samej gamie kolorystycznej co leżak, do którego dodano dwa nowe odcienie. Mały, składany fotel uzupełni...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek