SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Emu Snooze Zobacz większe

Krzesło Emu Snooze

KOD: 250sd203

ID: 132917

Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Emu Snooze

Fotel składany

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Chiaramonte Marin
Kod produktu: 203

Dane techniczne

65/60/82 cm
6,2 kg

Opis

Drzemka w pełni interpretuje klasyczny leżak dzięki swoim dużym i otaczającym wymiarom i jest dostępny w różnych kolorowych wersjach, które dodają odrobinę życia każdemu ustawieniu. Do leżaka dołączony jest praktyczny element nośny, który może również pełnić funkcję podnóżka, dostępny w tej samej gamie kolorystycznej co leżak, do którego dodano dwa nowe odcienie. Mały, składany fotel uzupełnia ten praktyczny i zabawny trzyczęściowy zestaw o niezapomnianym designie, podkreślonym energetycznym kolorem.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

emu, Chiaramonte Marin, Drzemka, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła metalowe, Krzesła stalowe, Krzesła składane, Krzesła z podłokietnikami, K

Napisz opinię

Krzesło Emu Snooze

Krzesło Emu Snooze

Drzemka w pełni interpretuje klasyczny leżak dzięki swoim dużym i otaczającym wymiarom i jest dostępny w różnych kolorowych wersjach, które dodają odrobinę życia każdemu ustawieniu. Do leżaka dołączony jest praktyczny element nośny, który może również pełnić funkcję podnóżka, dostępny w tej samej gamie kolorystycznej co leżak, do którego dodano dwa nowe odcienie. Mały, składany fotel uzupełni...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek