SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Emu Terramare Zobacz większe

Krzesło Emu Terramare

KOD: 250sd728

ID: 132897

Rok produkcji2017
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Emu Terramare

Krzesło ogrodowe aluminiowe z podłokietnikami

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Chiaramonte Marin
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: 728

Dane techniczne

S61 x G53 x W79 cm

Opis

Terramare to fotel ogrodowy z podłokietnikami wykonanymi z malowanej konstrukcji aluminiowej, oparciem z ekoskóry i siedziskiem z tkaniny technicznej Emu-Tex.

Wykończenia fotela:

Struktura 23 Biały Mat - Eco skóra 200/92 Biały - Emu-Tex 300/84 Jasnoszary
Struktura 24 Czarny - Eco skóra 200/95 Czarny - Emu-Tex 300/82 Szary Czarny
Struktura 37 Szary / Zielony - Eco skóra 200/94 Szary / Zielony - Emu-Tex 300/80 Piasek
Struktura 41 Indyjski Brąz - Eco skóra 200/93 Brąz - Emu-Tex 300/80 Piasek
Struktura 86 Corten - Ekoskóra 200/93 Brąz - Emu-Tex 300/83 Rdza

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

emu, Chiaramonte Marin, Terramare, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła aluminiowe, Krzesła metalowe, Krzesła z tkaniny technicznej, Krzesła z

Napisz opinię

Krzesło Emu Terramare

Krzesło Emu Terramare

Terramare to fotel ogrodowy z podłokietnikami wykonanymi z malowanej konstrukcji aluminiowej, oparciem z ekoskóry i siedziskiem z tkaniny technicznej Emu-Tex. Wykończenia fotela: Struktura 23 Biały Mat - Eco skóra 200/92 Biały - Emu-Tex 300/84 Jasnoszary Struktura 24 Czarny - Eco skóra 200/95 Czarny - Emu-Tex 300/82 Szary Czarny Struktura 37 Szary / Zielony - Eco skóra 200/94 Szary / Zielony...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek