SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Emu Modern Zobacz większe

Krzesło Emu Modern

KOD: 250sdemumodern

ID: 132861

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Emu Modern

Krzesło ogrodowe stalowe

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Chiaramonte Marin
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

55/59/78 cm

Opis

Faliste, miękkie, płynne linie w przeciwieństwie do sztywności stali: to główne cechy kolekcji Modern składającej się z krzesła, fotela i taboretu. Konstrukcja wykonana jest z rur, natomiast blacha siedziska i oparcia ma cienką i niezwykłą fakturę. 

Kolory: antyczne żelazo, biel matowa, czerń, szarość/zieleń, brąz indyjski, granat, zieleń mięty, szkarłat, szara, ciemna zieleń, korten, miedź.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

emu, Chiaramonte Marin, Nowoczesne, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła metalowe, Krzesła stalowe, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Metalowe krzesła ogrodo

Napisz opinię

Krzesło Emu Modern

Krzesło Emu Modern

Faliste, miękkie, płynne linie w przeciwieństwie do sztywności stali: to główne cechy kolekcji Modern składającej się z krzesła, fotela i taboretu. Konstrukcja wykonana jest z rur, natomiast blacha siedziska i oparcia ma cienką i niezwykłą fakturę.  Kolory: antyczne żelazo, biel matowa, czerń, szarość/zieleń, brąz indyjski, granat, zieleń mięty, szkarłat, szara, ciemna zieleń, korten, miedź...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek