SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Driade Love Large Zobacz większe

Komoda Driade Love Large

KOD: 250sddriadelovelarge

ID: 132664

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKomoda
ProjektantFabio Novembre
ProducentDriade

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Driade Love Large

Kredens MDF

Rodzaj: Komoda
Projektant: Fabio Novembre
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

Wysokość: 83 cm
Szerokość: 243 cm
Głębokość: 45 cm

Opis

LOVE to pojemnik z dwoma bocznymi drzwiami na zawiasach i ruchomą półką wewnętrzną, z dwiema w pełni wyjmowanymi szufladami centralnymi. Konstrukcja wykonana z MDF, lakierowana zewnętrznie i wewnętrznie. MIŁOŚĆ napisana w reliefie jako rączka wykonana z lakierowanej płyty MDF. Cylindryczne regulowane nóżki o średnicy 3,5 cm. i wysokości 10 cm., wykończenie takie samo jak konstrukcja.
Skład: mdf lakierowany

Dzięki charakterystycznemu i intrygującemu kształtowi szafka LOVE jest wyrazistym rachunkiem, dwuwymiarowym plakatem, który mówi o miłości. Połączenie estetyki i funkcji sprawia, że ​​linie są trójwymiarowe, wysuwają arkusz, który staje się pojemnikiem i wyciąga z arkusza litery generując uchwyty, elementy uniwersalne, dostępne w różnych kolorach. «Miłość to wybieranie siebie w zamkniętym pudełku, otulone aurą tajemniczości. Miłość jest wiernym strażnikiem wspólnych marzeń, pojemnikiem możliwości» Fabio Novembre

Fabio Novembre

Fabio Novembre - zdjęcie projektantaFabio Novembre urodził się w Lecce w 1966 roku. Po ukończeniu studiów architektonicznych na Politechnice Mediolańskiej w 1992 roku uczęszczał na kurs reżyserii filmowej na Uniwersytecie Nowojorskim w 1993 roku.
W 1994 roku, po otwarciu swojej pracowni, natychmiast zlecił wykonanie swojej pierwszej pracy w zakresie architektury wnętrz: w sklepie Anna Molinari Blumarine w Londynie.
Od 2000 do 2003 był dyrektorem artystycznym Bisazza. Od 2001 roku współpracuje z Cappellini, Driade, Meritalia, Flaminia, Casamania.
W latach 2008-2010 współpracuje z gminą Mediolan. Najpierw z monograficzną wystawą w przestrzeni wystawienniczej Rotonda przy via Besana, zatytułowaną „Naucz mnie też wolności jaskółek”. Później jako kurator w Triennale Design Museum wystawy pt. „Kwiat listopadowy”. I wreszcie zajmuje się aranżacją dla gminy Mediolan we włoskim pawilonie Expo w Szanghaju.
W 2014 roku dzięki partnerstwu z Mediolanem stworzył nową siedzibę firmy, Casa Milan i nowe logo klubu.
Do tej pory współpracował z najważniejszymi włoskimi firmami projektowymi, a jego prace zostały rozpoznane i opublikowane na całym świecie za jego wizjonerskie podejście.
"Od 1966 roku odpowiadam tym, którzy nazywają mnie Fabio Novembre.
Od 1992 roku odpowiadam tym, którzy nazywają mnie również „architektem”.
Wycinam przestrzenie w próżni dmuchając bąbelki powietrza i robię prezenty zaostrzone szpilki, aby mieć pewność, że nigdy nie oddycham.
Moje płuca przesycone są zapachem miejsc, którymi oddychałem, a kiedy hiperwentyluję, to tylko po to, bym przez chwilę pozostać w bezdechu.
Jakbym był pyłkiem, puściłem się z wiatrem, przekonany, że potrafię uwieść wszystko, co mnie otacza.
Chcę oddychać, aż się zakrztuszę.
Ja chcę kochać aż do śmierci."
(Fabio Novembre)

Tagi

Driade, Fabio Novembre, Miłość, Systemy i regały do ​​przechowywania, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy z drewna, Kredensy z MDF, Kredensy z drewna inżynieryjnego, Kredensy z drzwiami, Kredensy z szufladami

Napisz opinię

Komoda Driade Love Large

Komoda Driade Love Large

LOVE to pojemnik z dwoma bocznymi drzwiami na zawiasach i ruchomą półką wewnętrzną, z dwiema w pełni wyjmowanymi szufladami centralnymi. Konstrukcja wykonana z MDF, lakierowana zewnętrznie i wewnętrznie. MIŁOŚĆ napisana w reliefie jako rączka wykonana z lakierowanej płyty MDF. Cylindryczne regulowane nóżki o średnicy 3,5 cm. i wysokości 10 cm., wykończenie takie samo jak konstrukcja. Skład: m...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek