SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Dam Martins Zobacz większe

Komoda Dam Martins

KOD: 250sddammartins

ID: 132597

Rodzaj meblaKomoda
ProjektantHugo Silva
ProjektantDAM
ProjektantJoana Santos
ProducentDAM

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dam Martins

Komoda z forniru drewnianego

Rodzaj: Komoda
Projektant: DAM, Hugo Silva, Joana Santos

Dane techniczne

Szer.50 x dł.50 x wys.106 cm / szer.19,7 x dł.19,7 x wys.41,7 cala

Waga: 35 kg / 77,2 funta

Opis

Martini to szczęśliwe bliźnięta syjamskie. Są bardzo podobne, ale jeden z nich jest bardziej głodny i zawsze ma otwartą buzię, co pozwala na przechowywanie większych przedmiotów. Ta wysoka skrzynia jest wyłożona tapetą z ilustracjami przedmiotów należących do bohaterów. Przeznaczona jest do wnętrz, może być produkowana w różnych kolorach i dopasowuje się do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Materiały
Okleina dębowa (stelaż i szuflady )
jesion lity (stopki)

Wykończenie
Lakier matowy (szuflady, nóżki i lampa podpory)
lakier matowy "zimna biel" (ramka)

Kolory

„Jasnoszary”, „Różowy retro”, „Sleepy Green”, „Baby Blue”, „Soft Green”, „Dry” Żółty'

DAM

DAM - zdjęcie projektantaHugo Silva i Joana Santos opracowują zintegrowane rozwiązania projektowe, obejmujące
strategiczne myślenie, technologię i tożsamość. Ukończyli projektowanie na Uniwersytecie Aveiro, ich obszary interwencji obejmują projektowanie sprzętu, projektowanie graficzne i projektowanie interfejsów internetowych. Pasja do tworzenia nowych przedmiotów i marek sprawiła, że ​​zostali współzałożycielami DAM.
Hugo nie odciąża szkicownika i do swoich rysunków szuka inspiracji w zwykłych codziennych rzeczach. Joana ma szczególny zamiłowanie do projektowania graficznego i rzemiosła, a proces pracy nie rezygnuje z praktycznego podejścia.
Wspólnie budują doświadczenia i narracje, które sprzyjają komunikacji
i rozpowszechnianiu projektów. To eksploracja emocji poprzez formy, kolory, materiały i technologie. Jest odniesieniem do humoru i codziennych spraw w celu wygenerowania przyjemności i wiedzy kulturowej. Motywacją jest satysfakcja i interakcja z ludźmi!

Joana Santos

Joana Santos - zdjęcie projektantaJestem absolwentem projektowania na Uniwersytecie Aveiro w Portugalii. Mam szczególne zamiłowanie do projektowania graficznego i rzemiosła, aw pracy nie rezygnuję z praktycznego podejścia. Moje doświadczenie w tworzeniu strategii brandingowych jest niezbędne dla rozwoju i zarządzania tożsamością i komunikacją DAM (www.damportugal.com), marki mebli i akcesoriów, w której obecnie pracuję.

Tagi

DAM, Hugo Silva, Joana Santos, Meble dziecięce, Systemy i szafki do przechowywania, Sypialnia i sypialnie dziecięce, Komody, Sypialnia dziecięca, Komody dziecięce, Komody, Komody w stylu współczesnym, Komody z drewna, fornir Komody, Komody z drewna i

Napisz opinię

Komoda Dam Martins

Komoda Dam Martins

Martini to szczęśliwe bliźnięta syjamskie. Są bardzo podobne, ale jeden z nich jest bardziej głodny i zawsze ma otwartą buzię, co pozwala na przechowywanie większych przedmiotów. Ta wysoka skrzynia jest wyłożona tapetą z ilustracjami przedmiotów należących do bohaterów. Przeznaczona jest do wnętrz, może być produkowana w różnych kolorach i dopasowuje się do dzieci, młodzieży i dorosłych. Mate...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek