SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Casamania & Horm Spectro 5 Doors Zobacz większe

Komoda Casamania & Horm Spectro 5 Doors

KOD: 250sdcasamania&hormspectro5doors

ID: 132139

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaKomoda
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentCasamania & Horm

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Casamania & Horm Spectro 5 Doors

Kredens z drzwiami

Rodzaj: Komoda
Projektant: Claesson Koivisto Rune
Rok produkcji: 2018

Opis

Spectro powstało z idei nadania kształtu i objętości światłu. Ponieważ jednak nie da się go odtworzyć jako koloru, rozbito go na spektrum wyrafinowanych i eleganckich odcieni, nadając mu sceniczną obecność w grze rytmów i kształtów. I tak jak światło, które przekształca każdą oświetlaną powierzchnię, Spectro przekształca otoczenie i dostosowuje się do każdej przestrzeni za pomocą nieskończonych kombinacji, jakby światło było łamane przez pryzmat osobistego gustu.

Drzwi Spectro mogą być instalowany na korpusie szafki w różnych pozycjach. Dzięki temu klient może skonfigurować szafę już na etapie montażu. Położenie drzwi będzie można wybrać według własnych upodobań lub potrzeb.

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Filmy

Tagi

Casamania & Horm, Claesson Koivisto Rune, Systemy i regały do ​​przechowywania, Kredensy, Kredensy, Kredensy w stylu współczesnym, Komody z drewna, Komody MDF, Komody z drewna inżynieryjnego, Kredensy z drzwiami

Napisz opinię

Komoda Casamania & Horm Spectro 5 Doors

Komoda Casamania & Horm Spectro 5 Doors

Spectro powstało z idei nadania kształtu i objętości światłu. Ponieważ jednak nie da się go odtworzyć jako koloru, rozbito go na spektrum wyrafinowanych i eleganckich odcieni, nadając mu sceniczną obecność w grze rytmów i kształtów. I tak jak światło, które przekształca każdą oświetlaną powierzchnię, Spectro przekształca otoczenie i dostosowuje się do każdej przestrzeni za pomocą nieskończony...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek