SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Casamania & Horm Maritime Wood Zobacz większe

Krzesło Casamania & Horm Maritime Wood

KOD: 250sdcasamania&hormmaritimewood

ID: 131973

Rok produkcji2011
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantBenjamin Hubert
ProducentCasamania & Horm

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Casamania & Horm Maritime Wood

Krzesło dębowe z podłokietnikami

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Benjamin Hubert
Rok produkcji: 2011

Opis

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Morskie: lite i sklejka dębowa. 

Benjamin Hubert

Benjamin Hubert - zdjęcie projektantaUrodzony w Wielkiej Brytanii w 1984 roku, Benjamin Hubert studiował wzornictwo przemysłowe i technologię na Loughborough University, które ukończył w 2006 roku.
Studio z siedzibą w Londynie zostało założone wkrótce potem w 2007 roku i specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym w sektorach meblowym i oświetleniowym, współpracując z międzynarodowymi producentami w Europie i Azji. Studio pracuje nad różnorodnymi projektami obejmującymi zarówno masowo produkowane produkty konsumenckie, jak i limitowane edycje. Benjamin Hubert otrzymał międzynarodowe uznanie krytyków i mediów oraz był wystawiany na arenie międzynarodowej.
Studio otrzymało również szereg prestiżowych nagród, w tym: Design roku (British Design awards 2010) Najlepszy produkt (100% design/Blueprint awards) 2009) Domy i Ogrody Młody Projektant Roku (Design Classic Awards 2010) EDIDA Międzynarodowy Młody Projektant Roku 2010 oraz A+W Audi Mentorpreis 2012.

Filmy

Tagi

Casamania & Horm, Benjamin Hubert, Maritime, Krzesła, Stoły i krzesła, Meble restauracyjne i kawiarnie, Krzesła restauracyjne, Krzesło, Krzesło restauracyjne, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła drewniane, Krzesła z litego drewna, Krzesła dębowe, K

Napisz opinię

Krzesło Casamania & Horm Maritime Wood

Krzesło Casamania & Horm Maritime Wood

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA Morskie: lite i sklejka dębowa. ...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek