SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Cappellini Sunset Zobacz większe

Fotel Cappellini Sunset

KOD: 250sdSU_1I

ID: 131522

Rok produkcji1997
Rodzaj meblaFotel
ProjektantChristophe Pillet
ProducentCappellini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cappellini Sunset

Fotel obrotowy

Rodzaj: Fotel
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 1997
Kod produktu: SU_1I

Opis

Fotel Sunset firmy Christophe Pillet ma obrotową konstrukcję oraz oparcie i siedzisko wykonane z zakrzywionego drewna bukowego; podstawa wykonana jest z satynowanej stali nierdzewnej i jest również dostępna z matowym lakierowanym wykończeniem w kolorze białym, błotnym lub antracytowym.
Wyściółka foteli Sunset wykonana jest z pianki poliuretanowej o różnej gęstości; tapicerka jest zamocowana w wybranych tkaninach i skórach z kolekcji.
Sunset uzyskał certyfikat Greenguard Gold: standard, który zapewnia maksymalne gwarancje kontroli emisji w produktach zaprojektowanych z najwyższą dbałością o zdrowie i dobre samopoczucie .

Konstrukcja: gięta sklejka bukowa
Wypełnienie: wielogęstościowa pianka poliuretanowa
Wykończenie podstawy:
- 435 w stali nierdzewnej satynowanej
- lakier matowy: 01 biały, 48 antracyt, 71 błoto
Okładka: mocowana w tkaninie, skórze G, skórze Extra G2, mocowana w białej/czarnej skórze w kropki 851
Test ognioodporności:
- ZAMÓWIENIE UK: BS7176
- UK KRAJ: BS 5852 łóżeczko.5
Greenguard: Sunset otrzymał certyfikat Greenguard Gold

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Cappellini, Christophe Pillet, Sofy i fotele, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Fotele, Fotele wypoczynkowe, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele tekstylne, Fotele obrotowe, Fotele tapicerowane, Fotele do holu, Fotele wypoczynkowe w

Napisz opinię

Fotel Cappellini Sunset

Fotel Cappellini Sunset

Fotel Sunset firmy Christophe Pillet ma obrotową konstrukcję oraz oparcie i siedzisko wykonane z zakrzywionego drewna bukowego; podstawa wykonana jest z satynowanej stali nierdzewnej i jest również dostępna z matowym lakierowanym wykończeniem w kolorze białym, błotnym lub antracytowym. Wyściółka foteli Sunset wykonana jest z pianki poliuretanowej o różnej gęstości; tapicerka jest zamocowana w...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek