SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Aston Martin V221 Zobacz większe

Fotel Aston Martin V221

KOD: 250sdastonmartinv221

ID: 130223

Rodzaj meblaFotel
ProducentAston Martin

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Aston Martin V221

Fotel skórzany z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel

Dane techniczne

cm 85x93x82h

Opis

Niezbędny projekt ozdobiony oryginalnymi detalami: mały fotelV221 marki Aston Martin bawi się metalem, który jest jednocześnie zimny i elegancki, który jest obrabiany, zginany i rozciągany aż do ciepłego drewna który trzyma miękkie, tapicerowane skórą poduszki, niczym przytulenie.
Połączenie różnych materiałów dla uzyskania niezwykle eleganckiego efektu, jeszcze bardziej widocznego przez dotyk koloru, który przyciąga uwagę.

Fotel , cm 85x93x82h
Siedzisko i oparcie ze skóry Skin Rust, nogi z twardego drewna Canaletto Orzech z otwartymi porami, z metalowymi wstawkami wykończone jasnozłotym satynowym wykończeniem.

Filmy

Tagi

Aston Martin, Sofy i Fotele, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Fotele, Fotele wypoczynkowe, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele skórzane, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnikami, Fotele do holu, Fotele wypoczynkowe w stylu ws

Napisz opinię

Fotel Aston Martin V221

Fotel Aston Martin V221

Niezbędny projekt ozdobiony oryginalnymi detalami: mały fotel V221 marki Aston Martin bawi się metalem, który jest jednocześnie zimny i elegancki, który jest obrabiany, zginany i rozciągany aż do ciepłego drewna który trzyma miękkie, tapicerowane skórą poduszki, niczym przytulenie. Połączenie różnych materiałów dla uzyskania niezwykle eleganckiego efektu, jeszcze bardziej widocznego przez dot...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek