SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Artisan Wu Zobacz większe

Fotel Artisan Wu

KOD: 250sdLCWU1XXYY

ID: 130153

Rodzaj meblaFotel
ProjektantStudio PANG
ProducentArtisan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Artisan Wu

Fotel z litego drewna

Rodzaj: Fotel
Projektant: Studio PANG
Kod produktu: LCWU1XXYY

Dane techniczne

szer. 60 x wys. 70 x gł. 74 cm

Opis

WU | Fotel z litego drewna, zaprojektowany przez Studio Pang dla Artisan.

Studio PANG

Studio PANG - zdjęcie projektantaFabio Damiani i Marco Quistini stworzyli studioPANG w październiku 2012 roku, kierując się wspólną ideą, że łącząc różne umiejętności i pasje, podejście projektowe wzbogaca się o nowe zagadnienia i perspektywy. Design, architektura i komunikacja to miejsca porównania, zanim staną się projektami i osiągnięciami.

Filmy

Tagi

Artisan, Studio PANG, Wu, Sofy i Fotele, Łatwe Krzesła, Łatwe Krzesło, Krzesła w Stylu Współczesnym, Krzesła Drewniane, Krzesła z Litego Drewna

Napisz opinię

Fotel Artisan Wu

Fotel Artisan Wu

WU | Fotel z litego drewna, zaprojektowany przez Studio Pang dla Artisan...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek