SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Acerbis Pond Zobacz większe

Stolik kawowy Acerbis Pond

KOD: 250sdacerbispond

ID: 129333

Rok produkcji2006
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantMarco Acerbis
ProducentAcerbis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Acerbis Pond

Okrągły kamienny stolik kawowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Marco Acerbis
Rok produkcji: 2006

Opis

Rodzina stolików koktajlowych, stolików pomocniczych, stolików okolicznościowych o różnej wysokości i szerokości. Podstawa wykonana z formowanego poliuretanu BAYDUR®60, lakierowana z błyszczącymi wykończeniami. Blat ze szkła lakierowanego od tyłu lub z kamienia. Wersja 120cm na kółkach, chowana w podstawie, zdejmowana.

Wykończenie podstawy
- Lakier błyszczący w kolorach: Biały SW, Ghiaia Grey, Warm Grey , Szary Fumo, Argilla, Czarny, Czerwony Ny, Niebieski Iseo, Zielony Iseo.

Wykończenia Blatu
- Szkło: lustro lub lustro ołowiane
- Wyjątkowo przezroczyste szkło lakierowane od tyłu w kolorach: White SW, Ghiaia Grey, Warm Grey, Fumo Grey, Argilla, Black, Red NY, Blue Iseo, Green Iseo.
- Kamienie: Arabescato grey, Grafite grey. Arabescato White.

Marmur naturalny polerowany, niezabezpieczony. Poliester matowy lub błyszczący dostępny na zamówienie.

Ważne
Kamienie pierwszego wyboru, wszelkie różnice w fakturze, usłojeniu, kolorze lub obecność naturalnych pęknięć wypełnionych z żywicą są naturalnymi atrybutami i nie mogą być przyczyną reklamacji.

Marco Acerbis

Marco Acerbis - zdjęcie projektantaUrodzony w 1973 Marco Acerbis jest absolwentem architektury Politecnico di Milano w 1998 roku. W latach 1997-2004 mieszka w Londynie, gdzie współpracuje ze studiem Lorda Normana Fostera. Przez te lata współpracował przy budowie ośmiopiętrowego Medical Research Building w Imperial College Campus w Londynie. Następnie zostaje Architektem Projektu Akademii Stołecznej. W 2004 roku zakłada własną praktykę we Włoszech.

Filmy

Tagi

ACERBIS, Marco Acerbis, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, stolik kawowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z kamienia, Stoliki kawowe z materiałów syntetycznych, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe z pianki, Stoliki

Napisz opinię

Stolik kawowy Acerbis Pond

Stolik kawowy Acerbis Pond

Rodzina stolików koktajlowych, stolików pomocniczych, stolików okolicznościowych o różnej wysokości i szerokości. Podstawa wykonana z formowanego poliuretanu BAYDUR®60, lakierowana z błyszczącymi wykończeniami. Blat ze szkła lakierowanego od tyłu lub z kamienia. Wersja 120cm na kółkach, chowana w podstawie, zdejmowana. Wykończenie podstawy - Lakier błyszczący w kolorach: Biały SW, Ghiaia Grey...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek