SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa przenośna LYX Luminaires Las 500 Noire Zobacz większe

Lampa przenośna LYX Luminaires Las 500 Noire

KOD: 250sdlyxluminaireslas500noire

ID: 128507

Rodzaj lampyLampa przenośna
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentLYX Luminaires
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
LYX Luminaires Las 500 Noire

Stalowa latarnia zasilana energią słoneczną

Rodzaj: Lampa przenośna

Dane techniczne

245 x 245 x wys. 400 / 500 / 600 / 900 mm

Opis

Latarnia słoneczna LAS 500 Czarna
Od głębokiej czerni do ciepłej bieli…
Uderzający kontrast dla tej przenośnej lampy solarnej, która w dzień ubiera się w głęboką czerń, a w nocy w ciepłą biel.
– Konstrukcja stalowa, obróbka policynkiem( ccc333) – Kolor Corten rdza lub szary węgiel
– Wykończenie farbą epoksydową
– Czujnik obecności
– Zewnętrzne latarnie słoneczne dostępne w 4 wysokościach.

Tagi

Oprawy oświetleniowe LYX, Meble ogrodowe, Latarnie, latarnia, Latarnie w stylu współczesnym, Latarnie metalowe, Latarnie stalowe, Latarnie zasilane energią słoneczną

Napisz opinię

Lampa przenośna LYX Luminaires Las 500 Noire

Lampa przenośna LYX Luminaires Las 500 Noire

Latarnia solarna LAS 500 Czarna Od głębokiej czerni do ciepłej bieli… Uderzający kontrast dla tej przenośnej lampy solarnej, która w ciągu dnia ubiera się w głęboką czerń, aw nocy w ciepłą biel. – Konstrukcja stalowa, obróbka policynkiem – Kolor Corten rdza lub szary węgiel – Wykończenie farbą epoksydową – Czujnik obecności – Zewnętrzne latarnie słoneczne dostępne w 4 wysokościach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek