SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa przenośna Alma Light Cuadrat Zobacz większe

Lampa przenośna Alma Light Cuadrat

KOD: 250sdalmalightcuadrat

ID: 128476

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa przenośna
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantErnest Perera
ProjektantJosep Novell
ProducentAlma Light
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 291.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alma Light Cuadrat

Latarnia z polipropylenu

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa przenośna
Rok produkcji: 2017

Opis

CUADRAT to bezprzewodowa lampa zaprojektowana przez Josepa Novella i Ernesta Perera do oświetlania obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, w których nie ma dostępnych plamek światła. Działa z baterią, którą można ładować za pomocą tego samego portu USB, którego używamy w naszym telefonie.
Kolekcja CUADRAT składa się z jednego modelu, który może być używany zamiennie jako stolik lub zawieszka, w zależności od ustawienia. Otwory w podstawie są czysto dekoracyjne, gdy lampa jest używana na stole i służą do umieszczenia paska skóry specjalnie zaprojektowanego, gdy oprawa jest potrzebna jako zawieszenie. Klosz jest wykonany z polipropylenu formowanego rotacyjnie, a podstawa z żelaza, dostępna w trzech wykończeniach: teksturowanej bieli, teksturowanej brunatnej i antracytowej szarości. 3000K 120lm) i akumulator, zapewniający wszechstronność dzięki prostym i czystym kształtom, w każdej przestrzeni.
IP45

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Filmy

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Cuadrat, Meble ogrodowe, Latarnie, latarnia, Latarnie w stylu współczesnym, Latarnie metalowe, Latarnie plastikowe, żelazne latarnie, Latarnie z polipropylenu (PP)

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa przenośna Alma Light Cuadrat

Lampa przenośna Alma Light Cuadrat

CUADRAT to bezprzewodowa lampa zaprojektowana przez Josepa Novella i Ernesta Perera do oświetlania obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, w których nie ma dostępnych plamek światła. Działa z baterią, którą można ładować za pomocą tego samego portu USB, którego używamy w naszym telefonie. Kolekcja CUADRAT składa się z jednego modelu, który może być używany zamiennie jako stolik lub zawieszka, w zależności od ustawienia. Otwory w podstawie są czysto dekoracyjne, gdy lampa jest używana na stole i służą do umieszczenia paska skóry specjalnie zaprojektowanego, gdy oprawa jest potrzebna jako zawieszenie. Klosz jest wykonany z polipropylenu formowanego rotacyjnie, a podstawa jest wykonana z żelaza, dostępna w trzech wykończeniach: teksturowanej bieli, teksturowanej brunatnej i antracytowej szarości. CUADRAT daje ciepłe światło w każdym miejscu dzięki diodom LED (1W Cree 3000K 120 lm) i akumulator, zapewniający wszechstronność dzięki prostym i czystym kształtom, w każdej przestrzeni. IP45

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek