SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa przenośna Alma Light Nautic Zobacz większe

Lampa przenośna Alma Light Nautic

KOD: 250sdalmalightnautic

ID: 128441

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa przenośna
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantErnest Perera
ProjektantJosep Novell
ProducentAlma Light
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 285.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alma Light Nautic

Latarnia z polipropylenu

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa przenośna
Rok produkcji: 2017

Opis

Ta lampa przypomina nam morze i światła rybaków, tak popularne na wybrzeżu Morza Śródziemnego. NAUTIC, która może być lampą wiszącą lub stołową, to bezprzewodowa konstrukcja autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perera dla ALMA LIGHT, zaprojektowana do oświetlania przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, w których nie ma punktów świetlnych, ponieważ jest zasilana baterią.
Jest prosta i czyste zaokrąglone kształty towarzyszą nam w każdej przestrzeni, a wszechstronność jest gwarantowana w momencie jej instalacji, dzięki baterii i lampce LED (1W Cree 3000K 120lm), które można zawiesić w dowolnym miejscu za pomocą metalowego uchwytu: kolekcja składa się z jeden model, który może być używany zamiennie jako zawieszka lub stolik, w zależności od pozycji.
Baterię można ładować za pomocą USB, takiego jak ten, którego używamy w naszym telefonie. Klosz jest wykonany z polipropylenu formowanego rotacyjnie, a podstawa, wykonana z żelaza, jest dostępna w trzech wykończeniach: teksturowanej bieli, teksturowanej corten-brązowej i antracytowej szarości.
IP45

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, żeglarski, Meble ogrodowe, Latarnie, latarnia, Latarnie w stylu współczesnym, Latarnie metalowe, Latarnie plastikowe, żelazne latarnie, Latarnie z polipropylenu (PP)

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa przenośna Alma Light Nautic

Lampa przenośna Alma Light Nautic

Ta lampa przypomina nam morze i światła rybaków, tak popularne na wybrzeżu Morza Śródziemnego. NAUTIC, który może być lampą wiszącą lub stołową, to bezprzewodowa konstrukcja autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perera dla ALMA LIGHT, zaprojektowana do oświetlania przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, w których nie ma punktów świetlnych, ponieważ jest zasilana baterią. To proste. i czyste zaokrąglone kształty towarzyszą nam w każdej przestrzeni, a wszechstronność jest gwarantowana w momencie jej instalacji, dzięki baterii i lampce LED (1W Cree 3000K 120lm), które można zawiesić w dowolnym miejscu za pomocą metalowego uchwytu: kolekcja składa się z jeden model, który może być używany zamiennie jako zawieszka lub stolik, w zależności od pozycji. Baterię można ładować za pomocą USB, takiego, którego używamy w naszym telefonie. Klosz jest wykonany z polipropylenu formowanego rotacyjnie, a podstawa z żelaza jest dostępna w trzech wykończeniach: teksturowanej bieli, teksturowanej brunatnej i antracytowej szarości. IP45

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek