SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie fasad Simes Movit Zobacz większe

Oświetlenie fasad Simes Movit

KOD: 250sdsimesmovit

ID: 127659

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyOświetlenie fasad
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantKlaus Begasse
ProducentSimes
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Simes Movit

Regulowana podkładka ścienna LED

Projektant: Klaus Begasse
Rodzaj: Oświetlenie fasad
Rok produkcji: 2013

Opis

Movit to nowa koncepcja projektora zewnętrznego. Niestandardowy odbłyśnik daje zupełnie nowe rozwiązanie w zakresie koncepcji i inżynierii led. Wszechstronny i funkcjonalny produkt przeznaczony do emitowania światła bezpośredniego lub pośredniego. Movit może być instalowany na ziemi, ścianie, suficie lub z wysięgnikiem: we wszystkich tych przypadkach produkt jest elegancki w swoich proporcjach i ma mniejszy wpływ wizualny w porównaniu z tradycyjnymi projektorami.

Klaus Begasse

Klaus Begasse - zdjęcie projektantaUrodzony w Wiesbaden w Niemczech.
Dyplom architekta na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech.
Współpraca z różnymi architektami w Niemczech i za granicą.
Założenie interdyscyplinarnego biura zajmującego się architekturą, projektowaniem produktów i projektowaniem mediów w Stuttgarcie, Niemcy Konsultant i projektowanie produktów dla różnych firm krajowych i międzynarodowych.
Różne krajowe i międzynarodowe nagrody w dziedzinie architektury, projektowania produktów i projektowania druku.

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Filmy

Tagi

SIMES, Klausa Begasse'a; Mowit, Oświetlenie zewnętrzne, Reflektory zewnętrzne, Reflektor zewnętrzny, Reflektory zewnętrzne aluminiowe, Reflektory zewnętrzne metalowe, Reflektory zewnętrzne z odlewanego ciśnieniowo aluminium; Reflektory zewnętrzne LED, Regulowane reflektory zewnętrzne

Napisz opinię

Oświetlenie fasad Simes Movit

Oświetlenie fasad Simes Movit

Movit to nowa koncepcja projektora zewnętrznego. Niestandardowy odbłyśnik daje zupełnie nowe rozwiązanie w zakresie koncepcji i inżynierii led. Wszechstronny i funkcjonalny produkt przeznaczony do emitowania bezpośredniego lub pośredniego światła. Movit może być zainstalowany na ziemi, ścianie, suficie lub z wysięgnikiem: we wszystkich tych przypadkach produkt jest elegancki w swoich proporcjach i ze zmniejszonym wpływem wizualnym w porównaniu z tradycyjnymi projektorami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek