SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Latarnia Simes Movit Zobacz większe

Latarnia Simes Movit

KOD: 250sdsimesmovit

ID: 127089

Rodzaj lampyLatarnia
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantKlaus Begasse
ProducentSimes
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Simes Movit

Aluminiowa latarnia ogrodowa LED

Projektant: Klaus Begasse
Rodzaj: Latarnia

Opis

MOVIT to nowy, niezwykły projektor LED do instalacji naziemnej lub ściennej. Może być używane jako światło bezpośrednie lub pośrednie i jest również dostępne z ramieniem. MOVIT ma eleganckie proporcje i mniejszy efekt wizualny niż tradycyjne projektory, jest łatwy w instalacji i dostępny z asymetrycznym i symetrycznym odbłyśnikiem. Obejmuje szeroki zakres zastosowań i zapewnia wszystkim projektantom dużą elastyczność użytkowania.

Movit to nowa koncepcja projektora zewnętrznego. Niestandardowy odbłyśnik daje zupełnie nowe rozwiązanie w zakresie koncepcji i inżynierii led. Wszechstronny i funkcjonalny produkt przeznaczony do emitowania światła bezpośredniego lub pośredniego. Movit może być instalowany na ziemi, ścianie, suficie lub z wysięgnikiem: we wszystkich tych przypadkach produkt jest elegancki w swoich proporcjach i ma mniejszy wpływ wizualny w porównaniu z tradycyjnymi projektorami.

Klaus Begasse

Klaus Begasse - zdjęcie projektantaUrodzony w Wiesbaden w Niemczech.
Dyplom architekta na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech.
Współpraca z różnymi architektami w Niemczech i za granicą.
Założenie interdyscyplinarnego biura zajmującego się architekturą, projektowaniem produktów i projektowaniem mediów w Stuttgarcie, Niemcy Konsultant i projektowanie produktów dla różnych firm krajowych i międzynarodowych.
Różne krajowe i międzynarodowe nagrody w dziedzinie architektury, projektowania produktów i projektowania druku.

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Filmy

Tagi

SIMES, Klausa Begasse'a; Mowit, Oświetlenie zewnętrzne, Słupy do lamp ogrodowych, latarnia ogrodowa, Słupy lamp ogrodowych w stylu współczesnym, Słupy oświetleniowe aluminiowe ogrodowe, Metalowe latarnie ogrodowe, Słupy oświetleniowe LED ogrodowe

Napisz opinię

Latarnia Simes Movit

Latarnia Simes Movit

MOVIT to nowy, niezwykły projektor LED do instalacji naziemnej lub ściennej. Może być używane jako światło bezpośrednie lub pośrednie i jest również dostępne z ramieniem. MOVIT ma eleganckie proporcje i mniejszy efekt wizualny niż tradycyjne projektory, jest łatwy w instalacji i dostępny z asymetrycznym i symetrycznym odbłyśnikiem. Obejmuje szeroki zakres zastosowań i zapewnia wszystkim projektantom dużą elastyczność użytkowania. Movit to nowa koncepcja projektora zewnętrznego. Niestandardowy odbłyśnik daje zupełnie nowe rozwiązanie w zakresie koncepcji i inżynierii led. Wszechstronny i funkcjonalny produkt przeznaczony do emitowania bezpośredniego lub pośredniego światła. Movit może być zainstalowany na ziemi, ścianie, suficie lub z wysięgnikiem: we wszystkich tych przypadkach produkt jest elegancki w swoich proporcjach i ze zmniejszonym wpływem wizualnym w porównaniu z tradycyjnymi projektorami.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek