SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Słupek ogrodowy Il Fanale Bitta Zobacz większe

Słupek ogrodowy Il Fanale Bitta

KOD: 250sdT1B5 / T1E5

ID: 126448

Rodzaj lampySłupek ogrodowy
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantEnzo Berti
ProducentIl Fanale
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Il Fanale Bitta

Słupek oświetleniowy LED z żeliwa

Projektant: Enzo Berti
Rodzaj: Słupek ogrodowy
Kod produktu: T1B5 / T1E5

Opis

BITTA to słupek żeliwny LED. Dostępny w 2 kolorach.

Charakterystyka elektryczna
LED 15W 3000 K
1350LM
240V
A++/A
CRI >80
IP66
Klasa I

Kolor
SZARY
Materiał
ŻLIWNO MALOWANE - DREWNO JESIONOWANE TERMOOBRÓBKOWANYM

Zdobywca nagrody Premio Compasso d'oro ADI 2014, Bitta doskonale łączy funkcjonalność, estetykę i technologię. Ta lampa to współczesna i innowacyjna reinterpretacja tradycyjnego i kultowego knagi żeglarskiej. Intuicyjny i liniowy design podkreśla mocny materiał charakteryzujący kolekcję, tworząc wizjonerską harmonię, która pozwala na personalizację w przestrzeniach zewnętrznych. Wiązka światła świecąca w dół jest wynikiem starannych badań mających na celu poszanowanie środowiska.

Enzo Berti

Enzo Berti - zdjęcie projektantaUrodzony w Wenecji w 1950 roku, zawsze wykazywał zainteresowanie rozwojem sztuki w ogóle, z silnym talentem do artystycznych studiów wzrostu. Zamiłowanie do formy i koloru wyraża się i wzmacnia poprzez studia prowadzone pod kierunkiem Alberto Viani prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. W połowie lat siedemdziesiątych powstaje pierwszy Kurs Zaawansowany Wzornictwa Przemysłowego sponsorowany przez Wydział Architektury, który aktywnie uczestniczy. Kontakt i nauczanie z niekwestionowanymi „mistrzami” sztuki zdobniczej pomaga w tamtych latach nakreślić eklektyczną osobowość projektanta, który tworzy ciekawe projekty i eksponaty na wystawach sztuki zdobniczej w różnych krajach Europy. W kolejnych latach ujawnia się jako projektant o sporych umiejętnościach twórczych i wyczuciu estetycznym: projekty nigdy nie są wynikiem zwykłej techniki un'intuzione, ale perfekcyjną syntezą formy, funkcjonalności, inżynierii i egzaltacji zdolności ekspresyjnych materiału, na który składa się ten sam projekt . Dlatego artystyczny proces twórczy nie jest celem samym w sobie, ale jako zakres zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku, czyli zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku. Dążenie do uproszczenia, a jednocześnie dobór i zdefiniowanie szczegółów projektu określa dyktat jego sposobu prowadzenia projektu: przedmioty są wynikiem procesu twórczego-projektowania o czystych liniach, mocnych i zawsze w kontekście aktualnej moment polityczny, nie zapominając o składnikach historycznych i geograficznych. W ten sposób przedmioty są mocne, nieco tradycyjne, a mimo to wywołujące, prawie nieumyślnie, poprawę zdolności widzenia rzeczy.

Odznaczenia

ADI Compasso d'Oro - Winner

ADI Compasso d'Oro - Winner

Filmy

Tagi

Il Fanale, Enzo Berti, Bitta, Oświetlenie zewnętrzne, Światła na słupku, światło na słupku, Współczesne światła na słupkach; Metalowe światła na słupkach, Światła żeliwne na słupkach, Światła LED na słupkach

Napisz opinię

Słupek ogrodowy Il Fanale Bitta

Słupek ogrodowy Il Fanale Bitta

BITTA to słupkowa lampa LED z żeliwa. Dostępne w 2 kolorach. Charakterystyka elektryczna LED 15W 3000 K 1350LM 240V A++/A CRI >80 IP66 Klasa I Kolor SZARY Materiał ŻELIWO MALOWANE - DREWNO JESION OBRÓBANE TERMICZNIE Zwycięzca Premio Compasso d Nagroda 'oro ADI 2014, Bitta doskonale łączy funkcjonalność, estetykę i technologię. Ta lampa to współczesna i innowacyjna reinterpretacja tradycyjnego i kultowego knagi żeglarskiej. Intuicyjny i liniowy design podkreśla mocny materiał charakteryzujący kolekcję, tworząc wizjonerską harmonię, która pozwala na personalizację w przestrzeniach zewnętrznych. Wiązka światła świecąca w dół jest wynikiem starannych badań mających na celu poszanowanie środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek