SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Słupek ogrodowy Il Fanale Bole Zobacz większe

Słupek ogrodowy Il Fanale Bole

KOD: 250sdL1C1 / L2C1 / L3C1 / L4C1

ID: 126381

Rodzaj lampySłupek ogrodowy
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantEnzo Berti
ProducentIl Fanale
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Il Fanale Bole

Malowany metalowy słupek świetlny

Projektant: Enzo Berti
Rodzaj: Słupek ogrodowy
Kod produktu: L1C1 / L2C1 / L3C1 / L4C1

Opis

BOLE to malowany metalowy słupek oświetleniowy. Dostępne w 4 rozmiarach.

Charakterystyka elektryczna
1xMAX 57WE27
240V
A++/E
IP65
Klasa I

( ddd444)Kolor
ANTYCZNY BRĄZ
Materiał
MALOWANY METAL

Ta linia jest bardzo współczesna również dzięki tradycyjnym materiałom, takim jak żelazo i żeliwo . Bole to kolekcja lamp zewnętrznych z oświetleniem, które integruje się z otaczającym krajobrazem, gdzie spotykają się natura i umiejętności. Estetyka łączy się z funkcjonalnością, tworząc strukturę składającą się z cylindrycznego bloku i dodanego wazonu na rośliny i kwiaty. Światło, które świeci zarówno w górę, jak i w dół, zostało zaprojektowane tak, aby nie zakłócało wzrostu i pielęgnacji roślin. Kolekcja występuje w dwóch wysokościach (400mm i 700mm) i dwóch średnicach (450mm i 600mm). Wazon z terakoty sprzedawany na zamówienie.

Enzo Berti

Enzo Berti - zdjęcie projektantaUrodzony w Wenecji w 1950 roku, zawsze wykazywał zainteresowanie rozwojem sztuki w ogóle, z silnym talentem do artystycznych studiów wzrostu. Zamiłowanie do formy i koloru wyraża się i wzmacnia poprzez studia prowadzone pod kierunkiem Alberto Viani prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. W połowie lat siedemdziesiątych powstaje pierwszy Kurs Zaawansowany Wzornictwa Przemysłowego sponsorowany przez Wydział Architektury, który aktywnie uczestniczy. Kontakt i nauczanie z niekwestionowanymi „mistrzami” sztuki zdobniczej pomaga w tamtych latach nakreślić eklektyczną osobowość projektanta, który tworzy ciekawe projekty i eksponaty na wystawach sztuki zdobniczej w różnych krajach Europy. W kolejnych latach ujawnia się jako projektant o sporych umiejętnościach twórczych i wyczuciu estetycznym: projekty nigdy nie są wynikiem zwykłej techniki un'intuzione, ale perfekcyjną syntezą formy, funkcjonalności, inżynierii i egzaltacji zdolności ekspresyjnych materiału, na który składa się ten sam projekt . Dlatego artystyczny proces twórczy nie jest celem samym w sobie, ale jako zakres zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku, czyli zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku. Dążenie do uproszczenia, a jednocześnie dobór i zdefiniowanie szczegółów projektu określa dyktat jego sposobu prowadzenia projektu: przedmioty są wynikiem procesu twórczego-projektowania o czystych liniach, mocnych i zawsze w kontekście aktualnej moment polityczny, nie zapominając o składnikach historycznych i geograficznych. W ten sposób przedmioty są mocne, nieco tradycyjne, a mimo to wywołujące, prawie nieumyślnie, poprawę zdolności widzenia rzeczy.

Filmy

Tagi

Il Fanale, Enzo Berti, Bole, Oświetlenie zewnętrzne, Światła na słupku, światło na słupku, Współczesne światła na słupkach; Metalowe światła na słupkach, Malowane metalowe światła na słupku

Napisz opinię

Słupek ogrodowy Il Fanale Bole

Słupek ogrodowy Il Fanale Bole

BOLE to pomalowany metalowy słupek oświetleniowy. Dostępne w 4 rozmiarach. Charakterystyka elektryczna 1xMAX 57WE27 240V A++/E IP65 Klasa I Kolor ANOTOWY BRĄZOWY Materiał MALOWANY METAL Ta linia jest bardzo współczesna również dzięki tradycyjnym materiałom, takim jak żelazo i żeliwo. Bole to kolekcja lamp zewnętrznych z oświetleniem, które integruje się z otaczającym krajobrazem, gdzie spotykają się natura i umiejętności. Estetyka łączy się z funkcjonalnością, tworząc strukturę składającą się z cylindrycznego bloku i dodanego wazonu na rośliny i kwiaty. Światło, które świeci zarówno w górę, jak i w dół, zostało zaprojektowane tak, aby nie zakłócało wzrostu i pielęgnacji roślin. Kolekcja występuje w dwóch wysokościach (400mm i 700mm) i dwóch średnicach (450mm i 600mm). Wazon z terakoty sprzedawany na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek