SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Słupek ogrodowy Bel-Lighting Totem Fl Zobacz większe

Słupek ogrodowy Bel-Lighting Totem Fl

KOD: 250sd965.00.42

ID: 126343

Rodzaj lampySłupek ogrodowy
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentBel-Lighting
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 257.00 EUR

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Bel-Lighting Totem Fl

Słupek oświetleniowy/oprawka Iroko

Rodzaj: Słupek ogrodowy
Kod produktu: 965.00.42

Dane techniczne

180x60x700 mm

Opis

TOTEM FL | akcesoria
Słupek z egzotycznego drewna Iroko z prostokątną podstawą ze stali nierdzewnej dla łatwego i solidnego mocowania. TOTEM jest wsparciem dla naszych iluminatorów, takich jak Cobus, Octus i Lotus, dzięki czemu jest to prosta i ponadczasowa oprawa szczególnie odpowiednia do oświetlenia orientacyjnego, wyznaczania i prowadzenia chodników i ścieżek.

OPIS:
Nadwozie wykonane w drewno egzotyczne «Iroko»
Podstawa ze stali nierdzewnej
Dostępna z następującymi lampami: Cobus A/B/C/D - Octus O/X - Lotus A/B

KOLOR:
)42 Drewno egzotyczne (Iroko)

Filmy

Tagi

OŚWIETLENIE BELKI, Oświetlenie zewnętrzne, Światła na słupku, światło na słupku, Współczesne światła na słupkach; Światła na słupkach z drewna, Światła na słupkach Iroko, Słupki oświetleniowe do przestrzeni publicznych

Napisz opinię

Słupek ogrodowy Bel-Lighting Totem Fl

Słupek ogrodowy Bel-Lighting Totem Fl

TOTEM FL | akcesoria Słupek z egzotycznego drewna Iroko z prostokątną podstawą ze stali nierdzewnej dla łatwego i solidnego mocowania. TOTEM jest wsparciem dla naszych iluminatorów, takich jak Cobus, Octus i Lotus, dzięki czemu jest to prosta i ponadczasowa oprawa szczególnie odpowiednia do oświetlenia orientacyjnego, wyznaczania i prowadzenia chodników i ścieżek. OPIS: Korpus wykonany z drewna egzotycznego « Iroko» Podstawa ze stali nierdzewnej Dostępna z następującymi lampami: Cobus A/B/C/D - Octus O/X - Lotus A/B KOLOR: 42 Drewno egzotyczne (Iroko )

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek