SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Słupek ogrodowy Simes Cool Kube Zobacz większe

Słupek ogrodowy Simes Cool Kube

KOD: 250sdsimescoolkube

ID: 126044

Rok produkcji2015
Rodzaj lampySłupek ogrodowy
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantKlaus Begasse
ProducentSimes
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Simes Cool

Słupek oświetleniowy LED

Projektant: Klaus Begasse
Rodzaj: Słupek ogrodowy
Rok produkcji: 2015

Opis

KUBE - Nowa gama obiektów oświetleniowych, które idealnie nadają się do realizacji projektów zewnętrznych. Zainspirowany gamą produktów COOL, z najnowocześniejszym wzornictwem i innowacyjną technologią LED, KUBE jest obiektem urbanistyki, który można zintegrować z dowolnym kontekstem i jest szczególnie odpowiedni do ścieżek, parków i terenów krajobrazowych. 
KUBE wys. 240mm
z diodą LED 3000K CRI90 2296lm
znamionowy strumień świetlny oprawy 1090lm
znamionowa moc wejściowa 28,4W 230V
KUBE wys. 580mm( bbb222)
Z diodą LED 3000K CRI90 2296lm
Znamionowy strumień świetlny oprawy 1090lm
Znamionowa moc wejściowa 28,4W 230V

COOL to jeden z najnowszych produktów LED firmy ( aaa111)SIMES
, zaprojektowany, aby zmaksymalizować moc LED, jednocześnie minimalizując rozmiar i zużycie energii. Dostępna w różnych wersjach, jako naścienna i jako słupek, rodzina COOL wprowadza nowy sposób na oświetlenie przestrzeni zewnętrznych. COOL to prosta pusta objętość rozpraszająca światło w dwóch kierunkach z bardzo cienkiego obwodu LED tuż pod szkłem ochronnym.

Klaus Begasse

Klaus Begasse - zdjęcie projektantaUrodzony w Wiesbaden w Niemczech.
Dyplom architekta na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech.
Współpraca z różnymi architektami w Niemczech i za granicą.
Założenie interdyscyplinarnego biura zajmującego się architekturą, projektowaniem produktów i projektowaniem mediów w Stuttgarcie, Niemcy Konsultant i projektowanie produktów dla różnych firm krajowych i międzynarodowych.
Różne krajowe i międzynarodowe nagrody w dziedzinie architektury, projektowania produktów i projektowania druku.

Filmy

Tagi

SIMES, Klausa Begasse'a; Fajny, Oświetlenie zewnętrzne, Światła na słupku, światło na słupku, Współczesne światła na słupkach; Aluminiowe światła na słupkach, Metalowe światła na słupkach, Światła LED na słupkach; Słupki oświetleniowe do przestrzeni publicznych

Napisz opinię

Słupek ogrodowy Simes Cool Kube

Słupek ogrodowy Simes Cool Kube

KUBE - Nowa gama obiektów oświetleniowych, które idealnie nadają się do realizacji projektów zewnętrznych. Zainspirowany gamą produktów COOL, z najnowocześniejszym wzornictwem i innowacyjną technologią LED, KUBE to obiekt miejskiego designu, który można zintegrować z dowolnym kontekstem i jest szczególnie odpowiedni do ścieżek, parków i terenów krajobrazowych. KUBE H 240mm Z led 3000K CRI90 2296lm Znamionowy strumień świetlny oprawy 1090lm Znamionowa moc wejściowa 28,4W 230V KUBE wys. 580mm Z led 3000K CRI90 2296lm Znamionowy strumień świetlny oprawy 1090lm Znamionowa moc wejściowa 28,4W 230V COOL jest jednym z najnowszych produktów LED firmy SIMES , zaprojektowany, aby zmaksymalizować moc LED, jednocześnie minimalizując rozmiar i zużycie energii. Dostępne w różnych wersjach, jako montowane na ścianie i jako słupki, rodzina COOL wprowadza nowy sposób na oświetlenie przestrzeni zewnętrznych. COOL to prosta pusta objętość rozpraszająca światło w dwóch kierunkach z bardzo cienki obwód LED tuż pod szkłem ochronnym.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek