SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Słupek ogrodowy Emu Luciole Zobacz większe

Słupek ogrodowy Emu Luciole

KOD: 250sdArt. 2011-12-13

ID: 125912

Rok produkcji2019
Rodzaj lampySłupek ogrodowy
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantDiego Vencato
ProjektantMarco Merendi
ProducentEmu
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 186.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Emu Luciole

Słupek oświetleniowy LED ABS

Projektant: Marco Merendi, Diego Vencato
Rodzaj: Słupek ogrodowy
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: Art. 2011-12-13

Dane techniczne

2/53 mm
ø 2/83 mm
ø 2/133 mm

Opis

Luciole to kolekcja lamp zewnętrznych zaprojektowana przez EMU. Dostępna w dwóch wersjach, na stół lub z kołkami do wbicia w podłoże, posiada konstrukcję z poliwęglanu ABS do użytku na zewnątrz; światło LED można regulować na trzech poziomach intensywności. Włącznik dotykowy na górze lampy, który zawiera również zdejmowaną nasadkę USB umożliwiającą jej ładowanie.

Dostępne kolory:
Mod. 2010 aluminium, czarny, biały
Mod. 2011, 2012, 2013: biały

Marco Merendi

Marco Merendi - zdjęcie projektantaMarco Merendi
pochodzi z Faenzy 2 czerwca 1968 roku przez mamę ceramika ollandzką i ojca alberga w romani, eredytę niemacierzyńskiego, kierownika Filipa, pasję i ciekawostki dla krajowej elektyczności.
Naciśnij Facoltà di Architettura di Firenze w 1996 r. we współpracy z zespołem Minardi Formula 1.
Nagroda ta została zwycięzcą współpracy z Amsterdamem dove w studiu „LITE: daglicht / kunstlicht adviezen” ocupandosi realización di oggetti luminosi i delllamento tecnica di grandi spazi.
Pierwszy trasferirsi w Mediolanie, zaprojektuj wewnętrzne bilecia Minardi Formuły 1 i Team Honda Gresini, sfrustrowane pasją dla świata wiatru - surfować i kończyć poznawanie i eksperymentować z nowymi materiałami i technologią.
Współpracujemy ze Studio Cerri i Associati oraz ze studiem Ivana Porfiri w ramach opracowywania wewnętrznych projektów jachtowych, Galeria sztuki, allestimenty, projekty i prywatne oferty.
Studził się w konsulacie Artemide, lidera azji projektantów iluminatorów, zajmujących się projektowaniem, projektowaniem i tworzeniem produktów.
dove la sua ricerca ed i suoi interessi spaziano continuamente tra architettura, design, luce e comunicazione.
Collabora con aziende come:
Lavazza, Gruppo Pentole Agnelli, FontanaArte, Viabizzuno (con la quale ha vintoil a) premio 'Design Plus' 2002 con la lampada bamboo), davide groppi, Buzzi & Buzzi, Segno, R+Light, RossettiLight, Aluproject, Dovetusai, MDF Italia, Rapsel, Nito e Danese Milano.
Insegna Industrial Design alla Scuola Politechnika Wzornictwa (SPD) w Mediolanie.

Diego Vencato

Diego Vencato - zdjęcie projektantaUrodzony w Weronie w 1977 r. Diego Vencato ukończył w 2002 r.
Politechnikę w Mediolanie - Wydział Wzornictwa Przemysłowego z pracą magisterską na temat estetyki produktów nowych technologii.
Praca jest wynikiem współpracy z projektowaniem studio CDM - Castelli Design Milano: ścisła współpraca z Clino Castelli umożliwia mu pogłębienie wiedzy o estetyce oraz zainteresowanie kulturą materialną. W tym czasie Diego rozwija kilka projektów dla Mitsubishi Motor Company, Hitachi, Legrand, Lamborghini.
Po ukończeniu studiów rozpoczyna pracę w Artemide, w obszarze Special Project Development: pracuje nad projektami oświetlenia ważnych budynków, takich jak Siedziba główna Pirelli (Gregotti Associati) i Santa Maria presso San Satiro, oba w Mediolanie.
Następnie współpracuje ze studiem architektonicznym Parisotto+Formenton, gdzie Diego zajmuje się projektowaniem wnętrz i elewacji budynków publicznych i prywatnych, zwłaszcza w branży modowej , z takimi markami jak Salvatore Ferragamo, A. Testoni i Francesco Biasia.
Freelancer od 2006 roku, obecnie zajmuje się projektowaniem produktów, projektowaniem wnętrz i komunikacją.
Projektuje dla takich firm jak Horm, Segno, Mobileffe, Rapsel, r&dlab - Michele Ruffin Creative Group, Eurochocolate, Dainese, MDF Italia, Albeflex, Samsung, Yonder, Pi.Mar, Nodus Rug, Gypsum, Agape, Fratelli Guzzini.
Jego prace były publikowane na naszych b oraz w kilku międzynarodowych magazynach, takich jak Interni, Abitare, Ottagono, Icon i Wallpaper*.
I nagroda w konkursie Young&Design w edycji 2007 i 2010.
Szafka A/R (Horm) wybrana do XXII Nagroda Compasso d'Oro ADI w 2011 r.
Wyróżnienie dla Petry (Agape) w konkursie Blueprint Awards w 2019 r.
Krótka lista dla Petry (Agape) w konkursie Dezeen Awards w 2019 r.
Wyróżnienie dla Petra (Agape) z Best of Products Awards magazynu The Architect's Newspaper w 2019 r.
Zwycięzca Stylepark Selected Award za imm cologne 2020 z kolekcją Petra (Agape).

Filmy

Tagi

emu, Marco Merendiego; Diego Vencato, Luciole, Oświetlenie zewnętrzne, Światła na słupku, światło na słupku, Współczesne światła na słupkach; Lampy słupkowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe światła na słupkach, ABS słupkowe światła; Światła LED na słupkach

Napisz opinię

Słupek ogrodowy Emu Luciole

Słupek ogrodowy Emu Luciole

Luciole to kolekcja lamp zewnętrznych zaprojektowana przez EMU. Dostępna w dwóch wersjach, na stół lub z kłonicami do mocowania w ziemi, ma konstrukcję z poliwęglanu ABS do zastosowań zewnętrznych: światło LED można regulować na trzech poziomach natężenia. Włącznik dotykowy na górze lampy, który zawiera również zdejmowaną nasadkę USB umożliwiającą jej ładowanie. Dostępne kolory: Mod. 2010 aluminium, czarny, biały Mod. 2011, 2012, 2013: biały

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek