SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Karman Gonzaga Zobacz większe

Lampa wisząca Karman Gonzaga

KOD: 250sdkarmangonzaga

ID: 125576

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantDebonademeo
ProjektantMatteo Ugolini
ProducentKarman
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 713.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Karman Gonzaga

Aluminiowa zewnętrzna lampa wisząca LED

Projektant: Debonademeo, Matteo Ugolini
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

59 h 8 mm
ø 42 h 8 mm

Opis

Gonzaga: światło, które wydaje się tańczyć w przestrzeni dzięki swoim minimalistycznym geometrycznym kształtom, na którym światła i cienie gonią się w nieskończoność, generując niemą kinową dynamikę.

Debonademeo

Debonademeo - zdjęcie projektantaLuca jest architektem (ur. 1979), Dario jest projektantem (ur. 1982): po ukończeniu studiów, ścieżce edukacyjnej i doświadczeniu zawodowym na całym świecie spotykają się w Mediolanie, gdzie rozpoczynają współpracę, która jest przede wszystkim jak podjęcie podróż razem. Realna i mentalna droga przez miejsca, czas, sztukę języka, ekspresję, która potrafi mieszać funkcje i emocje. Podwójne spojrzenie na tradycję i innowacyjność, które przeradzają się w namacalne znaki dla designu i architektury: jednocześnie związane ze zmysłami i technologią, a więc spójne z tu i teraz.

Matteo Ugolini

Matteo Ugolini - zdjęcie projektantaPortret Matteo Ugolini: ©O. Boni - iabadabadu.it felice di comunicare -----------
Matteo Ugolini urodził się w Pesaro (Włochy) w 1973 roku. praktyka swojej twórczości w pracy z różnego rodzaju materiałami. W wieku 19 lat rozpoczął studia na CNIPA, University of Design z siedzibą w Ankonie, a po ukończeniu studiów rozpoczyna współpracę ze Studio Telemaco w Pesaro, gdzie zajmuje się architekturą i designem, opracowując kilka projektów projektowych różnego rodzaju meble i akcesoria do domu.
2008 zostaje dyrektorem artystycznym firmy Karman i projektuje dla niej swoje pierwsze kolekcje oświetlenia: mają bardzo prosty styl i tworzone są przez proste linie i wybierając naturalne kolory, a wszystko to dało świetną tożsamość do marki Karman. Wśród jego produktów możemy wymienić Deja-Vu i Ali&Babà oraz wprowadzenie w 2012 roku specjalnej kolekcji indoor + outdoor z włókna szklanego: Alibabig.
Na najbliższej edycji Euroluce 2013 Ugolini przedstawia 10 nowych modeli i wszystkie z "wspomnienie". Jego głównym celem jest pobudzenie i wywołanie emocji poprzez światło: w istocie jego główną inspirację czerpie z przeszłości oraz z przedmiotów należących do naszej tradycji i wyobraźni, a na pewno z Natury, widzianej w bardzo emocjonalny i ironiczny sposób.

Filmy

Tagi

Karman, DEBONADEMEO, Matteo Ugolini, Gonzaga, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy wiszące zewnętrzne, zewnętrzna lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące na zewnątrz; Aluminiowe lampy wiszące zewnętrzne; Metalowe lampy wiszące zewnętrzne, Zewnętrzne lampy wiszące LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Karman Gonzaga

Lampa wisząca Karman Gonzaga

Gonzaga : światło, które wydaje się tańczyć w przestrzeni dzięki minimalistycznym geometrycznym kształtom, na których światła i cienie gonią się nawzajem w nieskończoność, generując niemą kinową dynamikę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek