SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Diabla Cubos Zobacz większe

Lampa podłogowa Diabla Cubos

KOD: 250sddiablacubos

ID: 125459

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProducentDiabla
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 701.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diabla Cubos

Polietylenowa lampa podłogowa

Projektant: José Antonio Gandía-Blasco
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2008

Dane techniczne

45x45x146h mm / 18”x18”x58”h

Opis

Ta wieża, która wygląda jak zaimprowizowany układ pudeł, to nasza lampa zewnętrzna Cubos, projekt o zabawnym, nieformalnym stylu opartym na bardzo podstawowym geometrycznym kształcie: sześciany ułożone w stos i lekko obrócone, co nadaje jej bardzo spontaniczny wygląd. Jednak lampa Cubos o wysokości 146 cm jest jednoczęściowa, wykonana z polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu.

Przenośna lampa zewnętrzna, wykonana w 100% z polietylenu nadającego się do recyklingu za pomocą
formowania rotacyjnego. Oświetlenie świetlówkami.
Kolor: półprzezroczysty

José Antonio Gandía-Blasco

José Antonio Gandía-Blasco - zdjęcie projektantaJosé Antonio Gandía-Blasco Canales urodził się w Ontinyent w Walencji. Po studiach prawniczych na Uniwersytecie w Walencji dołączył do rodzinnej firmy Gandiablasco, produkującej koce.
Po podróży po Hiszpanii jako agent biznesowy, zaczął pracować nad obowiązkami w firmie. Z pomocą Marisy Gallén i Sandry Figueroli, projektantek, Gandiablasco zmienił wizerunek firmy. Powstało obecne logo, sylwetka zgrabnego kociaka, a także pierwsza kolekcja odwracalnych designerskich dywanów, która później otrzymała nagrodę IMPIVA Award 1990 za innowacyjność.
Budynek jego letniej rezydencji na Ibizie w 1996 roku i potrzeba wyposażając dom w meble ogrodowe, które pasowałyby do koncepcji architektonicznej, José A. po raz pierwszy przyjrzał się bliżej projektowi mebli. W ścisłej współpracy z architektem opracowali kolekcję „Na Xemena”, która nadal jest wzorem mebli ogrodowych firmy Gandiablasco. Konsolidacja nowej linii produktów przyczyniła się do realizacji strategii dywersyfikacji firmy.
W 1999 roku odziedziczył firmę i rozpoczął definitywną zmianę strukturalną. José A. zdołał poprowadzić działalność wypłacalnej firmy rodzinnej w kierunku międzynarodowego wzorca, jakim jest dzisiaj. Eksperymentując i wprowadzając innowacje w materiałach i kształtach, był w stanie przekształcić idee miłośnika kultury śródziemnomorskiej w wizerunek marki i styl życia, które są dobrze znane na pięciu kontynentach.
Oprócz bycia prezesem firmy, Jose A jest także jej dyrektorem artystycznym. Zaprojektował większość kolekcji mebli i tekstyliów, które Gandiablasco sprzedaje obecnie na całym świecie: kolekcje outdoorowe „Saler”, „Clip”, „Lipstick” i „356”, akcesoria takie jak leżak piknikowy i clack! Krzesło, a także linia produktów oświetleniowych. Zaprojektował również szeroką gamę mebli w ramach swojej ogromnej kolekcji Outdoor Spaces: Daybed, Sofa Pergola, Merendero, Tipi, Cristal Box, a także ich moduły i obudowy. Zaprojektował również dywany, takie jak „Pack”, „Peineta”, „Hidra”, „Círculos”, „Champiñones” i kołdrę „Piedras”, z których wszystkie są łatwo identyfikowane ze stylem życia Gandiablasco.

Filmy

Tagi

Diabla, José Antonio Gandía-Blasco, Kubos, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Polietylen (PE) Zewnętrzne lampy podłogowe, Fluorescencyjne zewnętrzne lampy podłogowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Diabla Cubos

Lampa podłogowa Diabla Cubos

Ta wieża, która wygląda jak zaimprowizowany układ pudeł, to nasza lampa zewnętrzna Cubos, projekt o zabawnym, nieformalnym stylu opartym na bardzo podstawowym geometrycznym kształcie: sześciany ułożone w stos i lekko obrócone, co nadaje jej bardzo spontaniczny wygląd. Natomiast lampa Cubos o wysokości 146 cm jest jednoczęściowa, wykonana z polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu. Przenośna lampa zewnętrzna, wykonana z polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu za pomocą formowania rotacyjnego. Oświetlenie świetlówkami. Kolor: półprzezroczysty

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek