SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Vondom Vases Zobacz większe

Lampa podłogowa Vondom Vases

KOD: 250sdvondomvases

ID: 125384

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantJM Ferrero
ProducentVondom
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vondom Vases

Lampa podłogowa

Projektant: JM Ferrero
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2011

Opis

Rodzina WAZONÓW wciąż się powiększa, VONDOM prezentuje nowe lampy WAZONY zaprojektowane przez estudi {H} ac. Niektóre dzieła uzyskane przez skalę, nadmuchane lampy zaskakiwały i nadal tworzyły kolekcję, która podkreśla swoją subtelnością w grze faktury rzeźby w kształcie rombu. Są to elementy do zastosowania w dużych przestrzeniach, stając się punktem zróżnicowania w tworzeniu różnych środowisk. Pracownik technologii LED przychodzi wraz z pilotem do włączania i wyłączania urządzenia oraz do programowania opcji kolorystycznych; stały z siedmioma opcjami kolorów lub ¨ tryb dynamiczny dla kalejdoskopu o ciągłej zmianie koloru Rodzina lamp składa się z modeli podłogowych o wysokości 70-180-220 CMS, lamp wiszących i stołowych. stają się obowiązkową częścią tego sezonu!

JM Ferrero

JM Ferrero - zdjęcie projektantaJMFERRERO – estudi{H}ac
W 2003 roku José Manuel Ferrero założył estudi{H}ac, aby ożywić wszystkie pomysły, które nieustannie pojawiały się w jego głowie. i międzynarodowe odniesienie. Pasja jaką wkłada w swoją pracę jest widoczna od samego początku. Dyskretny, kulturalny, elegancki i niezwykle kreatywny, ponieważ projektowanie Ferrero jest sposobem na życie, który utrzymuje umysł w pełni aktywny pod względem kreatywności.
Możemy powiedzieć, że brytyjski termin „na zamówienie” to dogmat, który rządzi każdym z Projektuje biznesmen z Walencji, ponieważ tworzy elementy i elementy dopasowane do każdego projektu.
"PROJEKTOWANIE DLA WIZJONERSKICH KLIENTÓW POSZUKUJĄCYCH ELEGANCJI NA MIARĘ"
estudi{H}ac zostało pomyślane jako atelier projektowe, specjalizujące się w projektach na miarę za projektowanie produktów, architekturę wnętrz i tworzenie efemerycznych montaży.Wszystkie dostosowane do każdego klienta, tworząc niepowtarzalne, ponadczasowe przestrzenie lub produkty, które zadziwiają widzów swoim początkowym oddziaływaniem wizualnym i historią za nimi.
Współpracujemy z szeroka gama firm z różnych obszarów działalności, co stawia nas w idealnej pozycji do zapewnienia elastyczności i wydajności każdego projektu oraz oferowania świeżej, odnowionej wizji każdej firmy, produktu lub marki.
Estudi{H }a Zespół c tworzą projektanci i architekci przemysłowi i wnętrz z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą teoretyczną z zakresu projektowania produktu, projektowania przestrzeni komercyjnych, handlu detalicznego, branży hotelarskiej i wystawienniczej. Wszystko to oznacza, że ​​jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcję naszych klientów.
Dążymy do tego, aby każdy projekt odzwierciedlał pracę zespołową w atelier, pracę wykonaną z pasją i skupienie się na znalezieniu najbardziej innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań dla tych, którzy chcą coś zmienić.
Podstawą każdego projektu jest wstępna koncepcja, w której José Manuel Ferrero i jego zespół tworzą historię każdego projektu. Posiadanie swobody twórczej z możliwością i pewnością, że projekt będzie również komercyjny. Istnieją dwa elementy, które zawsze stanowią część każdego projektu estudi{H}ac: kolor w prostym kształcie; oraz jeden z własnych projektów produktów.

Filmy

Tagi

VONDOM, JM FERRERO, Wazony, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące w stylu współczesnym

Napisz opinię

Lampa podłogowa Vondom Vases

Lampa podłogowa Vondom Vases

Rodzina WAZONÓW wciąż się powiększa, VONDOM prezentuje nowe lampy WAZONY zaprojektowane przez estudi {H} ac. Niektóre dzieła uzyskane przez skalę, nadmuchane lampy zaskakiwały i nadal tworzyły kolekcję, która podkreśla swoją subtelnością w grze faktury rzeźby w kształcie rombu. Są to elementy do zastosowania w dużych przestrzeniach, stając się punktem zróżnicowania w tworzeniu różnych środowisk. Pracownik technologii LED przychodzi wraz z pilotem do włączania i wyłączania urządzenia oraz do programowania opcji kolorystycznych: stałych z siedmioma opcjami kolorów lub trybem dynamicznym dla kalejdoskopu o ciągle zmieniających się kolorach Rodzina lamp składa się modeli podłogowych o wysokości 70-180-220 CMS, lamp wiszących i stołu. stają się obowiązkową częścią tego sezonu!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek