SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Vondom Vela Zobacz większe

Lampa podłogowa Vondom Vela

KOD: 250sdvondomvela

ID: 125374

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantRamón Esteve
ProducentVondom
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vondom Vela

Lampa podłogowa

Projektant: Ramón Esteve
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2011

Opis

VELA to nowa kolekcja zaprojektowana przez architekta Ramóna Esteve dla VONDOM. Ta bogata kolekcja mebli ogrodowych poszukuje komfortu i jakości wyposażenia wnętrz bez utraty jego charakterystycznego pochodzenia. VELA to system modulowany z elementarną geometrią pryzmatyczną, która opiera swoją osobliwość na równowadze proporcji. Elementy mogą łączyć się ze sobą, aby móc wkomponować się w dowolną przestrzeń. Ich płaskie bryły wydają się unosić do kilku centymetrów podłogi, a kiedy są oświetlone, przekształcają się w architekturę światła. Jest wytwarzany przez formowanie rotacyjne z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Jest to materiał w 100% nadający się do recyklingu, który wytrzymuje ekstremalne warunki klimatyczne, od -60ºC do 80ºC, poza tym jest odporny na promienie UVI i nadaje produktowi lekkość. VONDOM oferuje tę kolekcję matową, wykończoną lakierem lub w kolorze i jest gotowa do włączenia światła.

Ta obszerna kolekcja mebli ogrodowych ma na celu zapewnienie komfortu i jakości mebli wewnętrznych bez utraty charakterystycznego pochodzenia . VELA to system modulowany z geometrycznym elementem pryzmatycznym, który opiera swoją osobliwość na równowadze proporcji. Elementy można łączyć ze sobą, aby wkomponować się w dowolną przestrzeń. Ich płaskie bryły dają iluzję unoszenia się na kilka centymetrów podłogi, a kiedy są oświetlone, przekształcają się w architekturę światła. Jest wytwarzany przez formowanie rotacyjne z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Jest to materiał w 100% nadający się do recyklingu, który wytrzymuje ekstremalne warunki klimatyczne, od -60ºC do 80ºC, a także jest odporny na promienie UV i nadaje produktowi lekkość. VONDOM oferuje tę kolekcję w matowym, lakierowanym lub kolorowym wykończeniu i jest gotowa do włączenia światła.

Ramón Esteve

Ramón Esteve - zdjęcie projektantaRamón Esteve ukończył Technikum Architektoniczne Wyższej Szkoły Architektury w Madrycie w 1990 roku. W tym samym roku rozpoczął niezależną karierę we własnej pracowni, na przemian z architekturą i doświadczeniem w różnych pokrewnych dziedzinach. Wraz z założeniem Stoiska na Targi Tekstyliów Domowych w 1992 roku rozpoczął współpracę z Gandią Blasco. Owocem tej produktywnej współpracy były stoiska ustawione w latach 1992-1997, showroom, w którym firma posiada swoje instalacje, kilka kolekcji wełnianych dywanów, frędzli i bordiur do dywanów, tkanin, narzut i wreszcie kolekcja mebli NA XEMENA. W tym samym czasie w 1996 roku utworzył wraz z innymi partnerami m.in. GANDIA BLASCO towarzystwo BABIA MOBLES. Dla BABII Ramón stworzył kolekcję drewnianych mebli okazjonalnych: stoły, wózki, konsole, akcesoria itp. Meble projektowane przez tego architekta kontynuują równowagę, która wypełnia całą jego pracę. Użyte materiały, jak również wykonanie techniczne, dają racjonalny obraz wraz z doskonałym wzornictwem przemysłowym do wielkoseryjnej produkcji produktu. Architekt skupia się przede wszystkim na tym, aby każdy projekt był niezbędny, dochodząc do ostatecznego kształtu poprzez syntezę, a nie uproszczenie, odrzucenie wszelkich formalnych czy zbędnych nadmiarów. Rezultaty są zasadniczo prostymi, surowymi dziełami, ale z nieodłączną wartością, która czyni je ekskluzywnymi. Te kolekcje mebli prezentowane są jako alternatywa dla analogicznych produktów spotykanych na rynku, o bardziej konkurencyjnej cenie. Niektóre z jego najwybitniejszych prac w świecie wzornictwa przemysłowego ukazały się w różnych publikacjach specjalistycznych.

Filmy

Tagi

VONDOM, Ramón Esteve, Vela, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Designerskie lampy podłogowe zewnętrzne

Napisz opinię

Lampa podłogowa Vondom Vela

Lampa podłogowa Vondom Vela

VELA to nowa kolekcja zaprojektowana przez architekta Ramóna Esteve dla VONDOM. Ta bogata kolekcja mebli ogrodowych poszukuje komfortu i jakości wyposażenia wnętrz bez utraty jego charakterystycznego pochodzenia. VELA to system modulowany z elementarną geometrią pryzmatyczną, która opiera swoją osobliwość na równowadze proporcji. Elementy mogą łączyć się ze sobą, aby móc wkomponować się w dowolną przestrzeń. Ich płaskie bryły wydają się unosić do kilku centymetrów podłogi, a kiedy są oświetlone, przekształcają się w architekturę światła. Jest wytwarzany przez formowanie rotacyjne z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Jest to materiał w 100% nadający się do recyklingu, który wytrzymuje ekstremalne warunki klimatyczne, od -60ºC do 80ºC, poza tym jest odporny na promienie UVI i nadaje produktowi lekkość. VONDOM oferuje tę kolekcję matową, wykończoną lakierem lub w kolorze, gotową do włączenia światła. Ta obszerna kolekcja mebli ogrodowych ma na celu oferowanie komfortu i jakości mebli wewnętrznych bez utraty ich charakterystycznego pochodzenia. VELA jest systemem modulowanym z geometrycznym elementem pryzmatycznym, który opiera swoją osobliwość na równowadze proporcji. Elementy można łączyć ze sobą, aby wkomponować się w dowolną przestrzeń. Ich płaskie bryły dają iluzję unoszenia się na kilka centymetrów podłogi, a kiedy są oświetlone, przekształcają się w architekturę światła. Jest wytwarzany przez formowanie rotacyjne z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Jest to materiał w 100% nadający się do recyklingu, który wytrzymuje ekstremalne warunki klimatyczne, od -60ºC do 80ºC, a także jest odporny na promienie UV i nadaje produktowi lekkość. VONDOM oferuje tę kolekcję w matowym, lakierowanym lub kolorowym wykończeniu i jest gotowa do włączenia światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek