SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Talenti Eden Zobacz większe

Lampa podłogowa Talenti Eden

KOD: 250sdtalentieden

ID: 125347

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMarco Acerbis
ProducentTalenti
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 500.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Talenti Eden

Lampa podłogowa

Projektant: Marco Acerbis
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Lampa Eden to element świetlny, który doskonale komponuje się z meblami ogrodowymi z tej samej kolekcji. 3-elementowa konstrukcja i podstawa nośna są z malowanego proszkowo aluminium.

Marco Acerbis

Marco Acerbis - zdjęcie projektantaUrodzony w 1973 Marco Acerbis jest absolwentem architektury Politecnico di Milano w 1998 roku. W latach 1997-2004 mieszka w Londynie, gdzie współpracuje ze studiem Lorda Normana Fostera. Przez te lata współpracował przy budowie ośmiopiętrowego Medical Research Building w Imperial College Campus w Londynie. Następnie zostaje Architektem Projektu Akademii Stołecznej. W 2004 roku zakłada własną praktykę we Włoszech.

Filmy

Tagi

talenty, Marco Acerbisa; Eden, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Metalowe zewnętrzne lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Talenti Eden

Lampa podłogowa Talenti Eden

Lampa Eden to element świetlny, który doskonale komponuje się z meblami ogrodowymi z tej samej kolekcji. 3-elementowa konstrukcja i podstawa nośna są z malowanego proszkowo aluminium.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek