SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Calma Xica & Xanca Xanca Zobacz większe

Lampa podłogowa Calma Xica & Xanca Xanca

KOD: 250sdcalmaxica&xancaxanca

ID: 125226

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantCrouscalogero
ProducentCalma
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Calma Xica & Xanca

Lampa podłogowa z drewna i szkła

Projektant: Crouscalogero
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 35 x wys. 90 mm

Opis

Trzy nogi z naturalnego drewna zawieszają białą, matową kulę w powietrzu, umożliwiając oświetlenie we wszystkich kierunkach. Zaprojektowana, aby zapewnić ciepło i światło na zewnątrz podczas krótkich letnich nocy oraz komfort w pomieszczeniach podczas długich zim, XICA & XANCA to wszechstronna kolekcja, która ożywia przestrzeń bez rozpraszania i nadmiaru.

Crouscalogero

Crouscalogero - zdjęcie projektantaCrousCalogero to firma zajmująca się doradztwem w zakresie projektowania produktów założona przez Francesca Crous i Alessandro Calogero.
Ich dojrzałe szkolenie praktyczne ze znanymi projektantami, a także z wnętrza wielkich korporacji, pozwoliło im w pełni uczestniczyć we wszystkich fazach projektu , zarówno z punktu widzenia projektu, jak i firmy. Ich doświadczenie w obszarze innowacji pozwala im zintegrować koncepcje etnografii, marketingu i badań z procesem projektowania. Efektem ich pracy jest konkurencyjny i optymistyczny produkt, który proponuje rozwiązania oparte na zróżnicowaniu i kreatywności jako wartościach strategicznych.
W ostatnich latach mieli okazję prezentować swoje projekty na różnych międzynarodowych targach designu w Mediolanie, Wenecji, Paryżu , Frankfurt, Hongkong i Barcelona.
Prócz swojej pracy wykładają jako profesorowie w szkole projektowania EINA Barcelona.

Tagi

spokój, CrousCalogero, Xica i Xanca, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Drewniane lampy podłogowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy podłogowe z drewna i szkła

Napisz opinię

Lampa podłogowa Calma Xica & Xanca Xanca

Lampa podłogowa Calma Xica & Xanca Xanca

Trzy nogi z naturalnego drewna zawieszają białą, matową kulę w powietrzu, umożliwiając oświetlenie we wszystkich kierunkach. Zaprojektowana, aby zapewnić ciepło i światło na zewnątrz podczas krótkich letnich nocy oraz komfort w pomieszczeniach podczas długich zim, XICA i XANCA to wszechstronna kolekcja, która ożywia przestrzeń bez rozpraszania uwagi i nadmiaru.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek