SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Nemo Borne Béton Grande Zobacz większe

Lampa podłogowa Nemo Borne Béton Grande

KOD: 250sdnemobornebétongrande

ID: 125213

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantLe Corbusier
ProducentNemo
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1500.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nemo Borne Béton

Cementowa lampa podłogowa LED

Projektant: Le Corbusier
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Betonowa zewnętrzna lampa podłogowa, stworzona dla Unité d'habitation de Marseille oraz dla zapory Bhakra, Sukhna Dam w Indiach w 1952 roku. Każda lampa jest produktem rzemieślniczym: niewielkie różnice estetyczne i wykończeniowe między jedną a drugą lampą czynią je wyjątkowymi.( ccc333)
Źródło: LED BOARD
Całkowita moc: 38,4 W
Emisja: bezpośrednia
Przełączanie: ściemniacz na kablu
Napięcie: 110/230V
Temperatura barwowa:3000K
Światło strumień :3840lm
Klasa energetyczna A+
Klasa IP 44
Materiały: BETON + PMMA

Le Corbusier

Le Corbusier - zdjęcie projektantaCharles-Édouard Jeanneret-Gris, urodzony 6 października 1887 w La Chaux-de-Fonds, w kantonie Neuchâtel, a zmarły 27 sierpnia 1965 w Roquebrune-Cap-Martin, lepiej znany pod pseudonimem Le Corbusier, był architekt, urbanista, dekorator, malarz, rzeźbiarz, publicysta i literat, Szwajcar z urodzenia i naturalizowany Francuz w 1930 roku.
Był jednym z głównych przedstawicieli ruchu nowoczesnego m.in. z Ludwigiem Mies van der Rohe, Walter Gropius, Alvar Aalto i Theo van Doesburg.
Le Corbusier zajmował się również urbanistyką i projektowaniem. Znany jest z tego, że jest wynalazcą „l'unité d'habitation”, koncepcji, nad którą zaczął pracować w latach dwudziestych, będącej wyrazem teoretycznej refleksji na temat mieszkalnictwa zbiorowego. „Blokada o standardowej wielkości” (nazwa nadana przez samego Le Corbusiera) zostanie wybudowana dopiero po odbudowie po II wojnie światowej, w pięciu różnych przykładach, w Marsylii, Briey-en-Forêt, Rezé koło Nantes, Firminy i Berlinie . Nabierze wartości rozwiązania powojennych problemów mieszkaniowych. Jego projekt przewiduje w tym samym budynku wszystkie obiekty zbiorowe niezbędne do życia - żłobek, pralnię, basen, szkołę, sklepy, bibliotekę, miejsca spotkań.

Filmy

Tagi

NEMO, Le Corbusier, Zrodzony Béton, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Cementowe lampy podłogowe zewnętrzne, Materiały na bazie betonu i cementu Zewnętrzne lampy podłogowe, Zewnętrzne lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Nemo Borne Béton Grande

Lampa podłogowa Nemo Borne Béton Grande

Betonowa zewnętrzna lampa podłogowa, stworzona dla Unité d'habitation de Marseille oraz dla zapory Bhakra, Sukhna Dam w Indiach w 1952 roku. Każda lampa jest produktem rzemieślniczym: niewielkie różnice estetyczne i wykończeniowe między jedną a drugą lampą czynią je wyjątkowymi. Źródło: LED BOARD Moc całkowita: 38,4 W Emisja: bezpośrednia Załączanie: ściemniacz na kablu Napięcie: 110/230V Temperatura barwowa: 3000K Strumień świetlny:3840lm Klasa energetyczna A+ Klasa IP 44 Materiały: BETON + PMMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek