SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Royal Botania Ropy Zobacz większe

Lampa stołowa Royal Botania Ropy

KOD: 250sdRPY040

ID: 125126

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentRoyal Botania
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Royal Botania Ropy

Lampa podłogowa zasilana energią słoneczną

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: RPY040

Opis

LAMPA: LAMPA SOLARNA LED 2,6W + ŁADOWANIE USB
WYJŚCIE ŚWIATŁA: 400lm
TEMPERATURA KOLOROWA: 2700K
IP -RATING: IP65

Pomalowana proszkowo aluminiowa rama jest ładnie owinięta dekoracyjną liną poliolefinową. Kolory to czarny, oliwkowy i ciemnoszary. Wydajny panel słoneczny przechowuje energię w dużej baterii w ciągu dnia, aby zapewnić długotrwały blask po zachodzie słońca. Można również ładować przez połączenie USB. Dostępny zarówno w wersji małego stolika, jak i większego rozmiaru z rączką do przenoszenia w dowolne miejsce.

Filmy

Tagi

Botania Królewska, lina, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy stołowe zewnętrzne, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z tkaniny na zewnątrz; Aluminiowe lampy stołowe zewnętrzne, Metalowe lampy stołowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy stołowe z włókien syntetycznych; Lampy stołowe z aluminium malowanego proszkowo na zewnątrz; Zewnętrzne lampy stołowe z włókna olefinowego; Zewnętrzne lampy stołowe LED, Lampy stołowe na zewnątrz zasilane energią słoneczną; Indirect Light Outdoor lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Royal Botania Ropy

Lampa stołowa Royal Botania Ropy

LAMPA: LAMPA SOLARNA LED 2,6W + ŁADOWANIE USB WYJŚCIE ŚWIATŁA: 400lm TEMPERATURA KOLOROWA: 2700K IP-RATING: IP65 Jego aluminiowa rama malowana proszkowo jest ładnie owinięta dekoracyjną liną poliolefinową. Kolory to czarny, oliwkowy i ciemnoszary. Wydajny panel słoneczny przechowuje energię w dużej baterii w ciągu dnia, aby zapewnić długotrwały blask po zachodzie słońca. Można również ładować przez połączenie USB. Dostępny zarówno w wersji małego stolika, jak i większego rozmiaru z rączką do przenoszenia w dowolne miejsce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek