SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Flos Bellhop Zobacz większe

Lampa stołowa Flos Bellhop

KOD: 250sdflosbellhop

ID: 124983

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantJay Osgerby
ProjektantEdward Barber
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 186.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flos Bellhop

Lampa stołowa LED

Projektant: Edward Barber, Jay Osgerby
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2018

Opis

Blat Bellhop daje użytkownikowi maksymalną elastyczność jako przenośna lampa. Bellhop rzuca nastrojową kałużę światła, a wersja przenośna jest jak współczesna świeca.

Urządzenie do bezpośredniego oświetlenia stołu z możliwością wielokrotnego ładowania. Podstawa i kopuła w kolorze pc. Dyfuzor z opalizowanego, formowanego wtryskowo, fotograwerowanego pc. 24-godzinna autonomia, ładowanie przez micro-usb-c. Przełącznik przyciskowy umieszczony na podstawie zapewnia 4-stopniową funkcję ściemniania. Wskaźnik stanu baterii umieszczony pod podstawą. W zestawie kabel ładujący USB-c, użyteczna długość 120 cm. Ładowanie baterii USB na wtyczce z wymiennymi wtyczkami.

84 x LED 2,5W 250lm 2700K CRI90
Kolory
Biały, Szary, Szary Niebieski, Indyjski Żółty, Ceglasty, Cioko
Elektryczne
Awaryjne: Brak | Moc: 2,5W | Bateria: Tak | Dostawa w zestawie: Tak
Fizyczne
Animacja: Naprawiono | Materiał konstrukcyjny: Poliwęglan
Waga (kg): 0,730

Edward Barber

Edward Barber - zdjęcie projektantaEdward Barber urodził się w Shrewsbury w 1969 roku. Studiował na politechnice w Leeds, a po ukończeniu studiów założył wraz z projektantem Jayem Osgerbym ich tytułowe studio w 1996 roku.

Jay Osgerby

Jay Osgerby - zdjęcie projektantaZnani na całym świecie projektanci Edward Barber i Jay Osgerby założyli swoje studio o tej samej nazwie w 1996 roku po ukończeniu studiów magisterskich na wydziale architektury Royal College of Art w Londynie. Z pierwszego studia w Trellick Tower w Londynie zaprojektowali swój pierwszy kawałek, Loop Table, wyprodukowany przez Isokon w 1997 roku. Wiele wczesnych prac Barbera i Osgerby'ego dotyczyło składania i kształtowania arkusza materiału, pod wpływem białej karty, którą mieli często używane w tworzeniu modeli architektonicznych. Sklejka i pleksiglas zostały użyte do opracowania stołu pilotażowego, 1999 i sitodruku, 2000.

Filmy

Tagi

Flos, Edwarda fryzjera, Jay Osgerby, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy stołowe zewnętrzne, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Poliwęglanowe (PC) Zewnętrzne lampy stołowe, Plastikowe lampy stołowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Lampy stołowe Direct Light Outdoor, Lampy stołowe zewnętrzne z ładowaniem przez USB

Napisz opinię

Lampa stołowa Flos Bellhop

Lampa stołowa Flos Bellhop

Blat Bellhop daje użytkownikowi maksymalną elastyczność jako przenośna lampa. Bellhop rzuca nastrojową kałużę światła, a wersja przenośna jest jak współczesna świeca. Urządzenie do bezpośredniego oświetlenia stołu z możliwością ładowania. Podstawa i kopuła w kolorze pc. Dyfuzor z opalizowanego, formowanego wtryskowo, fotograwerowanego pc. 24-godzinna autonomia, ładowanie przez micro-usb-c. Przełącznik przyciskowy umieszczony na podstawie zapewnia 4-stopniową funkcję ściemniania. Wskaźnik stanu baterii umieszczony pod podstawą. W zestawie kabel ładujący USB-c, użyteczna długość 120 cm. Ładowanie akumulatora USB na wtyczce z wymiennymi wtyczkami. 84 x LED 2,5W 250lm 2700K CRI90 Kolory Biały, Szary, Szary Niebieski, Indyjski Żółty, Ceglasty, Cioko Elektryczne Awaryjne : Bez | Moc: 2,5W | Bateria: Tak | Zakres dostawy: Tak Fizyczne Animowanie: Naprawiono | Materiał konstrukcyjny: poliwęglan Waga (kg): 0,730

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek