SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Klosz Conceptuwall Champ De Fleurs Zobacz większe

Klosz Conceptuwall Champ De Fleurs

KOD: 250sdconceptuwallchampdefleurs

ID: 122997

Rodzaj lampyKlosz
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentConceptuwall
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Conceptuwall Champ De Fleurs

Klosz w kształcie bębna

Rodzaj: Klosz

Opis

Od koncepcji po produkcję, kreacje CONCEPTUWALL są w 100% francuskie. Specjalistyczna doskonałość rzemieślnicza jako gwarancja jakości. Wyczucie detalu i wykończenia pozwalają oferować kreacje z najwyższej półki. Dla każdego wystroju można zaaranżować i ponownie wymyślić propozycje „gotowe do zamówienia”. Kolory, wzory i wymiary są przekomponowane tak, aby stworzyć oryginalny wystrój, dopasowany do każdego projektu. Klosze: włóknina na polifanie, podwinięte brzegi. 3 rozmiary: średnica 20 x wysokość 20 cm, średnica 30 x wysokość 30 cm, średnica 50 x wzrost 38. 

Filmy

Tagi

KONCEPCJA ŚCIANA, Champ de Fleurs, Oświetlenie wewnętrzne, Abażury, abażur, Abażury w stylu współczesnym, Abażury wzornicze, Abażury z włókien naturalnych, Abażury papierowe, Abażury z włókniny papierowej, Abażury w kształcie bębna

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Klosz Conceptuwall Champ De Fleurs

Klosz Conceptuwall Champ De Fleurs

Od koncepcji po produkcję, kreacje CONCEPTUWALL są w 100% francuskie. Specjalistyczna doskonałość rzemieślnicza jako gwarancja jakości. Wyczucie detalu i wykończenia pozwalają oferować kreacje z najwyższej półki. Dla każdego wystroju można zaaranżować i ponownie wymyślić propozycje „gotowe do zamówienia”. Kolory, wzory i wymiary są przekomponowane tak, aby stworzyć oryginalny wystrój, dopasowany do każdego projektu. Klosze: włóknina na polifanie, podwinięte brzegi. 3 rozmiary: średnica 20 x wysokość 20 cm, średnica 30 x wysokość 30 cm, średnica 50 x wysokość 38.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek