SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Klosz Lym Murano26 Zobacz większe

Klosz Lym Murano26

KOD: 250sdVAS-001 /-004

ID: 122949

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyKlosz
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMarco Zito
ProducentLym
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lym Murano26

Wazon z dyfuzorem stołowym

Projektant: Marco Zito
Rodzaj: Klosz
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: VAS-001 /-004

Opis

Murano26 to seria szklanych wazonów dmuchanych rzemieślniczymi metodami przez weneckich mistrzów szkła. Wazony Murano26 są dostępne w czterech różnych kolorach i zostały zaprojektowane tak, aby elegancko zdobić centralny element w ciągu dnia i tworzyć wyjątkowe i kolorowe dyfuzje, gdy są używane z lampą Suro wieczorem.( ccc333)
Zastosowanie: Wewnątrz/na zewnątrz

Marco Zito

Marco Zito - zdjęcie projektantaMarco Zito 16.2.1966 architekt, ukończył studia pod kierunkiem Vittorio Gregottiego w IUAV w 1994 roku.
Od 1996 roku wykłada projektowanie przemysłowe na wydziale Wzornictwa i Sztuki IUAV w Wenecji. Wykładowca zaproszony w Industrial Design Centre w Montevideo (Urugwaj), w San Marco Center w Kigali (Rwanda), w IMC - Industrial Modernization Centre w Kairze, (Egipt).
Członek-ekspert Obserwatorium projektu ADI. BEDA Reg.
Jego studio w Wenecji specjalizuje się w projektowaniu produktów, projektowaniu wnętrz i architekturze.
Wskaźnik wzornictwa ADI 2004, wybrany do produkcji „Steelon”, Viabizzuno. Opublikowano w Design Yearbook 2004 przez Toma Dixona. Nagroda za projekt „Batimat 2005” za trofeum innowacji, Paryż; projekt systemu podświetlanego „litera”, wyprodukowany przez Viabizzuno. Design Index ADI 2007, wybór na „literę”, produkcja Viabizzuno. Wystawa „Nowy włoski design”, stała kolekcja designu, Triennale di Milano. Zwycięzca „Matitalii”, ołówka z okazji 150-lecia włoskiej jedności, „l'unita” wyprodukowanego przez Fila.
Projekty z Foscarini, Agape, Salviati, Olivetti, Lavazza, Plust, Deltacalor, Coin, Electrolux, Casamania, Danieli Group, Fila, Viabizzuno.
Publikacje w Abitare, Domus, Casabella, Intramuros, Wallpaper, Interni, Ottagono, Diid, The Plan.

Filmy

Tagi

Lym, Marco Zito, Oświetlenie wewnętrzne, Wazony, Abażury, Dekoracje do domu, wazon, abażur, Wazony w stylu współczesnym, wazony szklane, Wazony ze szkła Murano, Abażury w stylu współczesnym, Klosze szklane, Klosze ze szkła Murano

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Klosz Lym Murano26

Klosz Lym Murano26

Murano26 to seria szklanych wazonów dmuchanych metodami rzemieślniczymi przez weneckich mistrzów szkła. Wazony Murano26 są dostępne w czterech różnych kolorach i zostały zaprojektowane tak, aby elegancko dekorować centralny element w ciągu dnia i tworzyć unikalne i kolorowe dyfuzje, gdy są używane z lampą Suro wieczorem . Użyj: wewnątrz/na zewnątrz

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek