SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Manufatti Viscio Cucciolo Zobacz większe

Oprawa Manufatti Viscio Cucciolo

KOD: 250sdmanufattivisciocucciolo

ID: 122103

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStudio Thesia Progetti
ProducentManufatti Viscio
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manufatti Viscio Cucciolo

Zrekonstruowany kamienny steplight na zewnątrz

Projektant: Studio Thesia Progetti
Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych
Rok produkcji: 2018

Opis

Zrekonstruowany kamień schodkowy na zewnątrz.

Studio Thesia Progetti

Studio Thesia Progetti - zdjęcie projektantaStudio Thesia Progetti, urodzone w latach 70. jako biuro architektoniczno-inżynieryjne, całkowicie wkracza w dziedzinę projektowania produktów dzięki hiszpańskiemu uznaniu SIDI za stolik do herbaty „Księżyc”, zaprojektowany dla Cattelan Italia.
W krótkim czasie STP staje się multidyscyplinarną firmą biuro, które działa na wielu różnych polach artystycznych, łącząc silną kreatywność z doskonałymi kompetencjami zawodowymi.
Zrównoważony rozwój, ponowne wykorzystanie, recykling i ekokompatybilność to słowa kluczowe charakteryzujące każdy projekt, w który STP angażuje się od samego początku jego historia.
Badania nad nowymi materiałami i nowymi strategiami zrównoważonego rozwoju są głęboko zakorzenione w naszej filozofii, a także w celu osiągnięcia bardziej holistycznej koncepcji zrównoważonego rozwoju; tak jest według nas:
„Zrównoważone planowanie nie ma sensu, jeśli zrównoważony budynek zostanie wyposażony w niezrównoważone lub nawet szkodliwe elementy projektowe i vice versa”.

Tagi

Manufatti Viscio, Studio Thesia Progetti, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Światła schodkowe, Latarki zewnętrzne, światło schodkowe, Latarnia zewnętrzna, Oświetlenie schodkowe w stylu współczesnym, Oświetlenie schodkowe z materiałów kompozytowych, zrekonstruowane kamienne schodki, Walkover światła Steplights, Zewnętrzne lampy schodowe, Nowoczesny styl Zewnętrzne lampy schodowe, Materiał kompozytowy Latarki zewnętrzne, Zrekonstruowane kamienne schodki zewnętrzne

Napisz opinię

Oprawa Manufatti Viscio Cucciolo

Oprawa Manufatti Viscio Cucciolo

Zrekonstruowany kamień schodkowy na zewnątrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek