SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Eleni Wall-Mounted Steplight Zobacz większe

Oprawa Eleni Wall-Mounted Steplight

KOD: 250sdeleniwall-mountedsteplight

ID: 122099

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEleni Lighting
ProducentEleni
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eleni Wall-Mounted Steplight

Lampa LED naścienna EPS na stopę i walkover

Projektant: Eleni Lighting
Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

dorsz. el2101: 1000x100x250 mm
kod. el2102: 1000x100x250 mm
kod. el2103: 1000x55x280 mm
kod. el2104: 1000x55x270 mm
kod. el2105: 1000x200x80 mm
kod. el2106: 1000x100x250 mm

Opis

Profil schodkowy podświetlany do ścian ocieplonych to innowacyjny system wbudowanego światła do elewacji domów. Umieszczony wzdłuż całej powierzchni ściany, lub tylko wzdłuż ściany, profil oświetlenia schodkowego Eleni wzbogaca architekturę domu o pośrednie, miękkie lub kolorowe światło.

Jako profil wbudowany zlicowany z ściany, staje się częścią fasady. Profil doświetlenia schodkowego w kształcie wykonany jest z EPS (izolacyjny styropian o dużej gęstości) i posiada wgłębienie na zewnętrzny profil LED. 

Cechą wyróżniającą ten profil jest możliwość wykonania na zamówienie w oparciu o wymiary grubości izolowanej ściany. Można go nawet wykonać za pomocą różnych środków, zachowując grę świateł stworzoną wzdłuż obwodu domu.

Filmy

Tagi

Eleni, Panele i filce termoizolacyjne; Systemy izolacji zewnętrznej, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Systemy fasadowe, Półki, Prefabrykowane elementy elewacyjne; Światła schodkowe, Latarki zewnętrzne, Panel termoizolacyjny i filc, System izolacji zewnętrznej, System elewacyjny, półka, światło schodkowe, Latarnia zewnętrzna, Materiał syntetyczny Panele i filce termoizolacyjne, EPS Płyty i filce termoizolacyjne; Materiały syntetyczne Systemy izolacji zewnętrznej, EPS Systemy izolacji zewnętrznej, Systemy fasadowe z materiałów syntetycznych, EPS systemy elewacyjne, Półki z materiałów syntetycznych, EPS półki, Tworzywo sztuczne Prefabrykowane elementy elewacyjne; EPS Prefabrykowane elementy elewacyjne; Latarki schodkowe z materiałów syntetycznych ; EPS oświetlenie schodkowe, Oświetlenie schodkowe naścienne, Światła schodkowe LED, Zewnętrzne lampy schodowe, Materiał syntetyczny Latarki zewnętrzne, EPS Zewnętrzne lampy schodowe

Napisz opinię

Oprawa Eleni Wall-Mounted Steplight

Oprawa Eleni Wall-Mounted Steplight

Profil schodkowy podświetlany do ścian ocieplonych to innowacyjny system wbudowanego światła do elewacji domów. Umieszczony wzdłuż całej powierzchni ściany, lub tylko wzdłuż ściany, profil oświetlenia schodkowego Eleni wzbogaca architekturę domu o pośrednie, miękkie lub kolorowe światło. Jako profil wbudowany, zlicowany ze ścianą, staje się częścią fasady. Profil doświetlenia schodkowego w kształcie wykonany jest z EPS (izolacyjny polistyren spieniony o dużej gęstości) i posiada wnękę na zewnętrzny profil LED. grubość izolowanej ściany. Może być nawet wykonany w różnych wymiarach, zachowując grę świateł stworzoną wzdłuż obwodu domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek