SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie linkowe Lumines Lighting Lumines Sileda Zobacz większe

Oświetlenie linkowe Lumines Lighting Lumines Sileda

KOD: 250sd10-0224-10

ID: 121936

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyOświetlenie linkowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKrzysztof Starzyk
ProjektantGrzegorz Trzcieliński
ProducentLumines Lighting
Kraj pochodzeniaPolska

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lumines Lighting Lumines Sileda

Profil oświetlenia liniowego do modułów LED

Projektant: Grzegorz Trzcieliński, Krzysztof Starzyk
Rodzaj: Oświetlenie linkowe
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: 10-0224-10

Dane techniczne

profil sprzedawany jest w standardowych długościach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm.
istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

Opis

LUMINES SILEDA to profil natynkowy z dwoma taśmami LED. SILEDA może służyć jako oświetlenie wiszące.

Grzegorz Trzcieliński

Grzegorz Trzcieliński - zdjęcie projektantaInżynier. Biznesmen. Pracuje w samozałożonej firmie jako CEO. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Firmę LED Labs założył w wieku 22 lat. Angażuje się w działalność operacyjną, szczególnie w obszarze badawczo-rozwojowym. Na swoim koncie ma kilka patentów i wiele wzorów przemysłowych. Z całego serca wspiera procesy rekrutacyjne w firmie i wie, że kluczem do sukcesu jest budowanie dobrego zespołu.

Tagi

Oświetlenie Lumin, Grzegorza Trzcielińskiego, Oświetlenie wewnętrzne, Profile oświetlenia liniowego, profil oświetlenia liniowego, Profile aluminiowe do oświetlenia liniowego, Metalowe profile oświetleniowe Linear, Profile oświetlenia liniowego do modułów LED; Liniowe profile oświetleniowe montowane na suficie, oświetlenie ledowe, Pasek ledowy, nowoczesny sklep, pomysł na oświetlenie, nowoczesne biuro, oświetlenie wiszące, oświetlenie zawieszenia, światła sufitowe, profil natynkowy, oświetlenie natynkowe, dekoracja biurowa, światła ledowe, projekt biura, nowoczesne oświetlenie, wzornictwo przemysłowe, profil aluminiowy, profil architektoniczny

Napisz opinię

Oświetlenie linkowe Lumines Lighting Lumines Sileda

Oświetlenie linkowe Lumines Lighting Lumines Sileda

LUMINES SILEDA to profil natynkowy z dwoma taśmami LED. SILEDA może służyć jako oświetlenie wiszące.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek