SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie linkowe Simes Barra Continua Continuous Rod Minimal Zobacz większe

Oświetlenie linkowe Simes Barra Continua Continuous Rod Minimal

KOD: 250sdsimesbarracontinuacontinuousrodminimal

ID: 121728

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyOświetlenie linkowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentSimes
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Simes Barra Continua

Aluminiowy liniowy profil oświetleniowy

Rodzaj: Oświetlenie linkowe
Rok produkcji: 2018

Opis

Continuous Rod Minimal to oprawa liniowa wykonana z wydajnej taśmy LED o stopniu ochrony IP65 oraz cienkiego profilu aluminiowego, w którym jest osadzona. Występuje w dwóch wersjach, do montażu powierzchniowego i wpuszczanego, a specjalne akcesoria dostępne na życzenie zaprojektowane wokół standardowej oprawy znacznie poszerzają zakres zastosowań. 
Proste złącze umożliwia ciągłą instalację Minimal Rod w celu utworzenia jednolitych linii świetlnych o pożądanej długości. Akcesoria kątowe mogą tworzyć kąty pod kątem 90° dla pojedynczych płaskich powierzchni lub dla dwóch prostopadłych płaskich powierzchni. Specjalna puszka podtynkowa, w której mieści się oprawa, umożliwia montaż w ścianach z cegły lub betonu. Natężenie światła można modulować za pomocą zasilaczy 24V ze zdalnym ściemnianiem.

Filmy

Tagi

SIMES, Barra Kontynuacja, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Profile oświetlenia liniowego, Profile oświetlenia zewnętrznego liniowego, profil oświetlenia liniowego, Profil liniowy zewnętrzny, Profile aluminiowe do oświetlenia liniowego, Metalowe profile oświetleniowe Linear, Wytłaczane aluminium Profile oświetlenia liniowego; Profile oświetlenia liniowego do modułów LED; Półwpuszczane profile oświetlenia liniowego, Naścienne profile oświetlenia liniowego, Liniowe profile oświetleniowe montowane na suficie, Profile aluminiowe do oświetlenia zewnętrznego liniowego; Metalowe profile oświetlenia zewnętrznego liniowego; Wytłaczane aluminiowe profile oświetlenia zewnętrznego liniowego

Napisz opinię

Oświetlenie linkowe Simes Barra Continua Continuous Rod Minimal

Oświetlenie linkowe Simes Barra Continua Continuous Rod Minimal

Continuous Rod Minimal to oprawa liniowa wykonana z wydajnej taśmy LED o stopniu ochrony IP65 oraz cienkiego profilu aluminiowego, w którym jest osadzona. Występuje w dwóch wersjach, do montażu powierzchniowego i wpuszczanego, a specjalne akcesoria dostępne na życzenie zaprojektowane wokół standardowej oprawy znacznie poszerzają zakres zastosowań. Proste złącze umożliwia ciągłą instalację Minimal Rod w celu utworzenia jednolitych linii świetlnych o pożądanej długości . Akcesoria kątowe mogą tworzyć kąty pod kątem 90° dla pojedynczych płaskich powierzchni lub dla dwóch prostopadłych płaskich powierzchni. Specjalna puszka podtynkowa, w której mieści się oprawa, umożliwia montaż w ścianach z cegły lub betonu. Natężenie światła można modulować za pomocą zdalnie ściemnianych zasilaczy 24V.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek