SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Nobile Italia R28 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Nobile Italia R28

KOD: 250sdnobileitaliar28

ID: 121555

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentNobile Italia
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nobile Italia R28

Regulowany reflektor wpuszczany LED

Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Wpuszczana regulowana oprawa LED do montażu w suficie podwieszanym. DIODA LED CREE COB. Żywotność 50.000h (utrzymanie 70% strumienia świetlnego). Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium lakierowanego na biało. Odbłyśnik przeciwodblaskowy. Wysuwany i regulowany projektor. W zestawie zasilacz 220-240V - 50/60Hz.

Filmy

Tagi

SZLACHETNE WŁOCHY, Oprawa wewnętrzna, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory z odlewu aluminiowego, Reflektory wpuszczane, Reflektory LED, Reflektory regulowane, Reflektory kwadratowe

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Nobile Italia R28

Oprawa wpuszczana Nobile Italia R28

Wpuszczana regulowana oprawa LED do montażu w suficie podwieszanym. Dioda LED CREE COB. Żywotność 50.000h (utrzymanie 70% strumienia świetlnego). Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium lakierowanego na biało. Odbłyśnik przeciwodblaskowy. Wysuwany i regulowany projektor. W zestawie zasilacz 220-240V - 50/60Hz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek