SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Dark Tuki Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Dark Tuki

KOD: 250sddarktuki

ID: 120486

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentDark
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Tuki

Regulowany aluminiowy reflektor LED

Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Tuki to regulowany aluminiowy reflektor LED.

LED >90 CRI • 1x 895 Lm / 350 mA / 15 W
Reflektor: 11° - 20° - 34°
2700 K - 3000 K

Z myślą o "mniej znaczy więcej" narodziła się TUKI: kompaktowa, w pełni aluminiowa oprawa o dużej mocy. Ta niewielka potęga może być używana do oświetlania zarówno małych obiektów, jak i szerszych wyświetlaczy.

Tagi

Ciemny, Tuki, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Dark Tuki

Oprawa wpuszczana Dark Tuki

Tuki jest regulowanym aluminiowym reflektorem LED. LED >90 CRI • 1x 895 Lm / 350 mA / 15 W Odbłyśnik: 11° - 20° - 34° 2700 K - 3000 K Z myślą o "mniej znaczy więcej" Narodziła się TUKI: kompaktowa, w pełni aluminiowa oprawa o dużej mocy. Ta niewielka potęga może być używana do oświetlania zarówno małych obiektów, jak i szerszych wyświetlaczy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek