SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Zero Foto Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Zero Foto

KOD: 250sdzerofoto

ID: 120401

Rok produkcji2007
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMattias Ståhlbom
ProjektantBernstrand & Co
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Foto

Regulowany metalowy reflektor naścienny

Projektant: Bernstrand & Co, Mattias Ståhlbom
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2007

Dane techniczne

mm

Opis

Kinkiet Foto jak sama nazwa wskazuje to produkt z wyraźnymi echami lamp stosowanych w fotografii i filmowaniu. FOTO to produkt o eleganckim wyglądzie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. FOTO wykonany jest z odlewu aluminiowego. W 2020 r. reflektor zostanie zaktualizowany o najnowszą technologię LED, a FOTO będzie teraz dostępny w nowych, zaktualizowanych kolorach.

Wykończenie: Oprawa ścienna z regulowanym reflektorem. Malowana stal i odlewane ciśnieniowo aluminium. Biały RAL 9016, czarny RAL 9005, zielony RAL 6020. Inne kolory na zamówienie. Możliwość ściemniania 230V lub DALI.
Informacje o diodach LED: Moc systemu: 10W. Strumień świetlny oprawy: 927LM. CCT 3000K. SDCM 3. CRI 80. L80 >50.000h.
IP20
Podłączenie: Listwa zaciskowa 3x4mm2.

Bernstrand & Co

Bernstrand & Co - zdjęcie projektantaStudio projektowe Bernstrand & Co zostało założone przez Thomasa Bernstranda w 1999 roku. Studio zajmuje się projektowaniem produktów i mebli, a także projektowaniem wnętrz i krajobrazu dla szwedzkich i międzynarodowych klientów. Znajdujemy się na Södermalm, na południowej wyspie w centrum Sztokholmu w Szwecji.

Mattias Ståhlbom

Mattias Ståhlbom - zdjęcie projektantaMATTIAS STÅHLBOM urodził się w 1971 roku w Norrköping, ale obecnie mieszka w rejonie Södermalm
Sztokholmu, gdzie od 2002 roku prowadzi własne biuro projektowe i architektoniczne
. Uniwersytet
College of Arts Crafts and Design w Sztokholmie.
Projektował meble i przybory kuchenne dla wielu znanych szwedzkich
firm i pracował w dziedzinie projektowania w Nowym Jorku. Otrzymał także
liczne nagrody, w tym nagrodę „Młody Design”.
Mattias Ståhlbom prowadził wystawy w wielu kontekstach. Między innymi prezentował swoje produkty na najważniejszych targach branżowych, takich jak „Swedish Style” w Tokio, Targi Meblowe
w Mediolanie oraz Targi Designu w Seulu.

Filmy

Tagi

zero, Bernstrand & Spółka, Mattias Ståhlbom, Foto, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory stalowe, Reflektory LED, Reflektory naścienne, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Zero Foto

Oprawa wpuszczana Zero Foto

Foto kinkiet, jak sama nazwa wskazuje, to produkt z wyraźnym echem lamp używanych w fotografii i filmowaniu. FOTO to produkt o eleganckim wyglądzie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. FOTO wykonany jest z odlewu aluminiowego. W 2020 r. reflektor zostanie zaktualizowany o najnowszą technologię LED, a FOTO będzie teraz dostępny w nowych, zaktualizowanych kolorach. Wykończenie: Oprawa ścienna z regulowanym reflektorem. Stal malowana i odlewane ciśnieniowo aluminium. Biały RAL 9016, czarny RAL 9005, zielony RAL 6020. Inne kolory na zamówienie. Możliwość ściemniania 230V lub DALI. Informacje o diodach LED: Moc systemu: 10W. Strumień świetlny oprawy: 927LM. CCT 3000K. SD cm 3. CRI 80. L80 >50.000h. IP20 Podłączenie: Listwa zaciskowa 3x4mm2.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek