SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Vertigo Bird Naked D Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Vertigo Bird Naked D

KOD: 250sdvertigobirdnakedd

ID: 120142

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSmoke Detektors
ProducentVertigo Bird
Kraj pochodzeniaSłowenia
CenaCena od 119.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Naked

Aluminiowy reflektor sufitowy

Projektant: Smoke Detektors
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2011

Opis

NAKED D
Źródło światła: Odbłyśnik halogenowy GU10 1X35 W
Kod:
V01017 5244 biały
V01017 5144 czarny
Typologia: lampa sufitowa / ścienna
Emisja światła : direct
Materiał: aluminium

Kolekcja Naked to seria „rozebranych”, prawie „typowych” lamp, których wszyscy szukamy do naszych domów i projektów, ale których nigdy nie możemy znaleźć.
Wszystkie wersje kolekcji Naked obracają się wokół idei źródła światła, przykrytego najprostszym i najbardziej oczywistym monochromatycznym „ciałem” pełniącym rolę klosza. Są to lampy, które wykorzystują podstawowe, minimalistyczne formy do zakrycia rdzeni technicznych (źródeł światła) o minimalistycznym designie, które dyskretnie wkomponują się w każde otoczenie, zapewniając dobrej jakości profesjonalne oświetlenie bez przerysowania. Jednocześnie można je też postrzegać jako precyzyjnie określone przedmioty, proste, ale jednocześnie nieco „wyjątkowe”, bo ich „nagość” staje się niezwykłą cechą w dzisiejszym świecie „przedmiotów dizajnu”, które określają naszą codzienność. Kolekcja Naked to niewielka rodzina lamp, które mogą „żyć” i „pracować” razem, w klastrach i seriach, ale mogą też żyć osobno jako pojedyncze przedmioty. Występują w wielu rozmiarach i rodzajach światła, aby były przydatne dla wszystkich i wszędzie.

Smoke Detektors

Smoke Detektors - zdjęcie projektantaNieformalna grupa kreatywnych umysłów powstała w Lublanie w 2007 roku. W jej skład wchodzą liczni przyjaciele i współpracownicy Ptaka Zawrotu głowy, którzy swoimi opiniami i sugestiami wpłynęli na jego ukształtowanie się od pomysłu do ostatecznego obrazu. Kreatywny dialog, jaki toczy się między twórcami znaku towarowego Vertigo Bird, przedstawia niekończącą się studnię pomysłów.

Tagi

Zawroty głowy ptak, Detektory dymu, Naga, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory sufitowe, Reflektory halogenowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Vertigo Bird Naked D

Oprawa wpuszczana Vertigo Bird Naked D

NAKED D Źródło światła: reflektor halogenowy GU10 1X35 W Kod: V01017 5244 biały V01017 5144 czarny Typologia: lampa sufitowa / ścienna Światło emisja: bezpośrednia Materiał: aluminium Kolekcja Naked to seria „rozebranych”, prawie „typowych” lamp, których wszyscy szukamy do naszych domów i projektów, ale których nigdy nie możemy znaleźć. Wszystkie wersje kolekcji Naked obracają się wokół idei źródła światła, przykrytego najprostszym i najbardziej oczywistym monochromatycznym „body” pełniącym rolę klosza. Są to lampy, które wykorzystują podstawowe, minimalistyczne formy do zakrycia rdzeni technicznych (źródeł światła) o minimalistycznym designie, które dyskretnie zagoszczą w każdym otoczeniu, zapewniając dobrej jakości profesjonalne oświetlenie bez przerysowania. Jednocześnie można je też postrzegać jako precyzyjnie określone przedmioty, proste, ale jednocześnie nieco „wyjątkowe”, bo ich „nagość” staje się niezwykłą cechą w dzisiejszym świecie „przedmiotów dizajnu”, które określają naszą codzienność. Kolekcja Naked to niewielka rodzina lamp, które mogą „żyć” i „pracować” razem, w klastrach i seriach, ale mogą też żyć osobno jako pojedyncze przedmioty. Występują w wielu rozmiarach i rodzajach światła, aby były przydatne dla wszystkich i wszędzie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek