SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Fabbian Venus Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Fabbian Venus

KOD: 250sdfabbianvenus

ID: 119794

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFE Design
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Venus

Okrągły reflektor wpuszczany LED

Projektant: FE Design
Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Kolekcję tworzą oprawy wpuszczane. Konstrukcje metalowe mogą być stałe lub regulowane i są wykonane z polerowanego aluminium lub malowane proszkowo na biało. Ich prosty, czysty kształt sprawia, że ​​lampy te są bardzo uniwersalne i nadają się do zastosowania w każdym rodzaju przestrzeni publicznej czy w domu, również ze względu na to, że nadają się do stosowania z wieloma różnymi źródłami światła. Niektóre reflektory punktowe są ściemniane, co nie tylko pozwala na zmniejszenie jasności, ale także zmienia kolor, tworząc ciepłe lub zimne światło. Lampy zasilane są z sieci z żarówkami LED.

Filmy

Tagi

Fabbian, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory wpuszczane, Reflektory LED, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Fabbian Venus

Oprawa wpuszczana Fabbian Venus

Kolekcję tworzą oprawy wpuszczane. Konstrukcje metalowe mogą być stałe lub regulowane i są wykonane z polerowanego aluminium lub malowane proszkowo na biało. Ich prosty, czysty kształt sprawia, że ​​lampy te są bardzo uniwersalne i nadają się do zastosowania w każdym rodzaju przestrzeni publicznej czy w domu, również ze względu na to, że nadają się do stosowania z wieloma różnymi źródłami światła. Niektóre reflektory punktowe są ściemniane, co nie tylko pozwala na zmniejszenie jasności, ale także zmienia kolor, tworząc ciepłe lub zimne światło. Lampy zasilane są z sieci za pomocą żarówek LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek