SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minitenso fariuno Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minitenso fariuno

KOD: 250sdcini&nilsminitensofariuno

ID: 119525

Rok produkcji1998
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFranco Bettonica
ProjektantMario Melocchi
ProducentCini&Nils
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 202.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Minitenso

Reflektor sufitowy halogenowy

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 1998

Dane techniczne

karta techniczna
wykończenie
chrome
silvermateriał
zama
emisja
światło kierunkowe bezpośrednie
źródło światła
halogen
gu10 lub gz10
hrgs lub hags
max 75w 230v

Opis

Wtyczka/wyjście miniTensoOprawa, przewodowa, zasilana 230V bez transformatora, do oświetlenia akcentującego. Do instalacji nie są potrzebne żadne narzędzia: wystarczy włożyć ją jak wtyczkę do gniazdka.

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, MiniTenso, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory ze znalu, Reflektory sufitowe, Reflektory halogenowe, Reflektory regulowane, Reflektory montowane na kablu

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minitenso fariuno

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minitenso fariuno

Wtyczka/wyjście miniTensoOprawa, przewodowa, zasilana 230V bez transformatora, do oświetlenia akcentującego. Do instalacji nie są potrzebne żadne narzędzia: wystarczy włożyć ją jak wtyczkę do gniazdka.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek