SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Flos Find Me 2 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 2

KOD: 250sdflosfindme2

ID: 119473

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJorge Herrera
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 310.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos Find Me 2

Regulowany aluminiowy reflektor sufitowy

Projektant: Jorge Herrera
Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Regulowana oprawa wpuszczana do zastosowań wewnętrznych. Zdalny zasilacz 500mA nie wchodzi w skład zestawu.

Jorge Herrera

Jorge Herrera - zdjęcie projektantaJorge Herrera urodzony w 1976 roku w Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii.
2008 jest punktem zwrotnym w karierze Jorge Herrery, kiedy założył niezależne studio.
Jorge Herrera na początku swojej kariery pracuje dla firm takich jak Alfa Romeo, Arkoslight czy Donaliving oznacza to globalne i multidyscyplinarne szkolenie umożliwiające mu dalsze pogłębianie we wszystkich obszarach zarówno procesu twórczego, jak i technicznego w projektowaniu.
Jorge Herrera Studio zostało założone z silnym wyczuciem prostych procesów , detal i pasja.
Od 2009 roku Studio ściśle współpracuje z firmą Flos, angażując się w liczne projekty z włoską firmą w takich obszarach jak wizerunek firmy, rozwój produktów i marketing. Wynikiem tego związku są luminarze Apps (nagroda Red Dot 2012, nagroda Good Design Award 2012 Idea Award 2013), GO-IN (nagroda Red Dot 2013) i Find Me (nagroda Red Dot 2013).
Pod koniec 2013 Studio zostaje dyrektorem artystycznym na czele Stratta, tworząc cały wizerunek marki i projektując sześć najlepszych kolekcji mebli hiszpańskiej firmy.
Jorge Herrera jest gościnnym wykładowcą w Europejskim Instytucie Designu (IED) w Madrycie, gdzie regularnie prowadzi warsztaty.
Ostateczny skok na arenę międzynarodową ma miejsce w tym samym okresie. Uczestnictwo w targach i eventach prowadzi do kontaktów i projektów dla firm w Szwecji, Włoszech i Japonii...

Filmy

Tagi

Flos, Jorge Herrera, Kolekcja architektoniczna - reflektory, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory projektowe, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Projekt Flos, Projekt oświetlenia Flos, projekt oświetlenia, Produkty Flos, lampa, lampy designerskie, Herrera Flos, Lampa Herrera

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 2

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 2

Regulowana oprawa wpuszczana do zastosowań wewnętrznych. Zdalny zasilacz 500mA nie wchodzi w skład zestawu.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek