SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe Dark Tuki Zobacz większe

Oświetlenie szynowe Dark Tuki

KOD: 250sddarktuki

ID: 119073

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentDark
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Tuki

Szyna aluminiowa LED-Light

Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Opis

Tuki to aluminiowa szyna oświetleniowa LED.

Z myślą o „mniej znaczy więcej” Urodził się TUKI: kompaktowa, w pełni aluminiowa oprawa o dużej mocy. Ta niewielka potęga może być używana do oświetlania zarówno małych obiektów, jak i szerszych wyświetlaczy.

Tagi

Ciemny, Tuki, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe Dark Tuki

Oświetlenie szynowe Dark Tuki

Tuki to aluminiowa szyna świetlna LED. Mając na uwadze „mniej znaczy więcej”, narodził się TUKI : kompaktowa, w pełni aluminiowa oprawa o dużej mocy. Ta niewielka potęga może być używana do oświetlania zarówno małych obiektów, jak i szerszych wyświetlaczy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek