SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe Egoluce Newton Flat Rail Zobacz większe

Oświetlenie szynowe Egoluce Newton Flat Rail

KOD: 250sd6475

ID: 119003

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEgoluce
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 216.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Egoluce Newton

Ścieżka LED

Rodzaj: Oświetlenie szynowe
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 6475

Opis

NEWTON FLAT RAIL to małe projektory do wbudowania w profil liniowy RAIL wykonany z czarnego lub malowanego na biało aluminium. Pasywny radiator; regulacja 90° na planie poziomym; obrót o 350° w osi pionowej; różne rozwiązania w zakresie wiązki i optyki; akcesoria dekoracyjne i optyczne; dostępne tony światła: 2700, 3000, 4000K.

Filmy

Tagi

EGOLUCE, Newton, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe Egoluce Newton Flat Rail

Oświetlenie szynowe Egoluce Newton Flat Rail

NEWTON FLAT RAIL to małe projektory, które można zintegrować z liniowym profilem RAIL wykonanym z aluminium malowanego na czarno lub na biało. Radiator pasywny: regulacja 90° w planie poziomym: obrót 350° w osi pionowej: różne rozwiązania wiązki i optyki: akcesoria dekoracyjne i optyczne: dostępne tony światła: 2700, 3000, 4000K.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek