SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Vista Alegre Abissal Zobacz większe

Lampa stołowa Vista Alegre Abissal

KOD: 250sd48003459/-60/-61

ID: 118800

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVista Alegre
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vista Alegre Abissal

Kryształowa lampa stołowa

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 48003459/-60/-61

Opis

Modele Abissal z kolorowego szlifowanego szkła przywołują kształt istot zamieszkujących głębiny oceanów oraz ich potężną świetlistość, dziwną i poetycką.

Filmy

Tagi

Vista Alegre, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Kryształowe lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Vista Alegre Abissal

Lampa stołowa Vista Alegre Abissal

Modele Abissal z kolorowego ciętego szkła przywołują kształt istot zamieszkujących głębiny oceanów i ich potężną jasność, dziwną i poetycką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek