SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Örsjö Crane Zobacz większe

Lampa stołowa Örsjö Crane

KOD: 250sdörsjöcrane

ID: 118758

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBenjamin Hubert
ProducentÖrsjö
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Örsjö Crane

Regulowana lampa stołowa LED

Projektant: Benjamin Hubert
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

CRANE - Mocna, architektoniczna, regulowana lampa zadaniowa z nową typologią. Zainspirowany sprzętem inżynierii przemysłowej. Zespół diod LED jest osłonięty przemysłowym perforowanym aluminium z dyskretnym dyfuzorem z poliwęglanu, aby stworzyć pojedynczy, nieprzerwany blask. Prosta podstawa zaciskowa podtrzymuje ramię przegubowe, wykończone przemysłowymi radełkowanymi detalami na elementach regulacji. 
Dane elektryczne: klasa III IP20. 
Opis: chromowany lub oksydowany na czarno. 
Regulowany
Połączenie: przewód tekstylny 1,8 m z przełącznikiem i transformatorem ledowym. 
Źródło światła: taśma led 9,6W.

Benjamin Hubert

Benjamin Hubert - zdjęcie projektantaUrodzony w Wielkiej Brytanii w 1984 roku, Benjamin Hubert studiował wzornictwo przemysłowe i technologię na Loughborough University, które ukończył w 2006 roku.
Studio z siedzibą w Londynie zostało założone wkrótce potem w 2007 roku i specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym w sektorach meblowym i oświetleniowym, współpracując z międzynarodowymi producentami w Europie i Azji. Studio pracuje nad różnorodnymi projektami obejmującymi zarówno masowo produkowane produkty konsumenckie, jak i limitowane edycje. Benjamin Hubert otrzymał międzynarodowe uznanie krytyków i mediów oraz był wystawiany na arenie międzynarodowej.
Studio otrzymało również szereg prestiżowych nagród, w tym: Design roku (British Design awards 2010) Najlepszy produkt (100% design/Blueprint awards) 2009) Domy i Ogrody Młody Projektant Roku (Design Classic Awards 2010) EDIDA Międzynarodowy Młody Projektant Roku 2010 oraz A+W Audi Mentorpreis 2012.

Tagi

Örsjö, Benjamina Huberta; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Regulowane lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Örsjö Crane

Lampa stołowa Örsjö Crane

ŻURAW — mocna, architektoniczna, regulowana lampa zadaniowa z nową typologią. Zainspirowany sprzętem inżynierii przemysłowej. Zespół diod LED jest osłonięty przemysłowym perforowanym aluminium z dyskretnym dyfuzorem z poliwęglanu, aby stworzyć pojedynczy, nieprzerwany blask. Prosta podstawa zaciskowa podtrzymuje ramię przegubowe, wykończona przemysłowymi radełkowanymi detalami na elementach regulacji. Dane elektryczne: klasa III IP20. Opis: chromowane lub oksydowane. Regulowane Połączenie: 1,8 m przewód tekstylny z włącznikiem i transformatorem led. Źródło światła: taśma led 9,6W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek