SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Vista Alegre Multiply Zobacz większe

Lampa stołowa Vista Alegre Multiply

KOD: 250sd21130864

ID: 118684

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMendel Heit
ProducentVista Alegre
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vista Alegre Multiply

Lampa stołowa

Projektant: Mendel Heit
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: 21130864

Dane techniczne

wys. 405 x gł. 269 mm | 7,28 kg

Opis

Mendel Heit ponownie pracuje z Vista Alegre , mistrzowsko przyciemniając granice i łącząc dwa obszary doskonałości produkcyjnej: porcelanę i kryształ. Ta nowa współpraca zaowocowała lampą, która zwielokrotnia możliwości materiałów (kryształu i biszkoptu), rozwijając się w intensywne i nieoczekiwane odbicia.

Filmy

Tagi

Vista Alegre, Mendla Heita, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, porcelanowe lampy stołowe, Materiały ceramiczne Lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Vista Alegre Multiply

Lampa stołowa Vista Alegre Multiply

Mendel Heit ponownie współpracuje z Vista Alegre , mistrzowsko przyciemniając granice i łącząc dwa obszary doskonałości produkcyjnej: porcelanę i kryształ. Ta nowa współpraca zaowocowała lampą, która zwielokrotnia możliwości materiałów (kryształu i biszkoptu), rozwijając się w intensywne i nieoczekiwane odbicia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek