SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Bs.Living Cube Zobacz większe

Lampa stołowa Bs.Living Cube

KOD: 250sdLP-IV0012

ID: 118635

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBs.Living
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bs.Living Cube

Lampa stołowa LED ze szkła i stali

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: LP-IV0012

Dane techniczne

wys. 21 - dł. 19,5 - szer. 16,7 mm

Opis

Cube_ Elegancki i prosty styl tej lampy stołowej. Szklana kostka na podstawie graficznej. Lampa CUBE dostępna jest w satynowo czarnej wersji z błyszczącym opalowym szkłem. 

Metalowa podstawa i szklana kostka 160x160x120 - Czarne wykończenie

4W LED E14
2 - IP20
Lampa z włącznikiem na przewodzie plecionym.

Tagi

bs.życie, Kostka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Lampy stołowe ze szkła i stali, Lampki nocne, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy biurkowe, Lampy biurkowe ze stali, Lampy biurkowe ze szkła i stali

Napisz opinię

Lampa stołowa Bs.Living Cube

Lampa stołowa Bs.Living Cube

Cube _ Elegancki i prosty styl tej lampy stołowej. Szklana kostka na podstawie graficznej. Lampa CUBE dostępna jest w wersji satynowo czarnej z błyszczącym opalowym szkłem. Metalowa podstawa i szklana kostka 160x160x120 - Czarne wykończenie 4W LED E14 2 - IP20 Lampa z włącznikiem pleciony przewód.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek