SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Dema Alabastro Zobacz większe

Lampa stołowa Dema Alabastro

KOD: 250sddemaalabastro

ID: 118567

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCarlo Bimbi
ProducentDema
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dema Alabastro

Lampa stołowa alabastrowa

Projektant: Carlo Bimbi
Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

32x17x34 mm | 24x12x25 mm

Opis

Lampy z alabastru Volterra z wykończeniami ze stali nierdzewnej z kolekcji ALABASTRO, zaprojektowanej przez Carlo Bimbi dla Demy.

Carlo Bimbi

Carlo Bimbi - zdjęcie projektantaJego wczesne prace sięgają końca lat sześćdziesiątych z działalnością związaną z wzornictwem przemysłowym (krany, samochody, narzędzia itp.).
W latach siedemdziesiątych i później koncentrował się na projektowaniu mebli i przedmiotów, z stworzenie jakiegoś produktu, który jest w produkcji od dawna.
Chcąc nie fascynować się modą, pracuje koncentrując swoją kreatywność na poszukiwaniu logiki i racjonalnych rozwiązań.
Uzyskał Dyplom na Advanced Institute for Industrial Arts we Florencji w 1968, wykładał w Instytucie Sztuki, w ISIA i na Uniwersytecie we Florencji.
W latach 1968-1969 współpracował ze Studio Nizzoli Associati w Mediolanie.
W latach 1970-1983 założył Studio Internotredici Associati z Gianni Ferrara i Nilo Gioacchini. Pracuje jako freelancer od 1985 roku.
Projektował ponadto dla Segis dla: Annibale Colombo, Arketipo, B&B Italia, Bosal, Casprini Gruppo Industriale, Ciatti, Dema, Falegnameria 1946, Ferlea, Fratelli Guzzini, La Falegnami Italia, Le Porcellane, Neolt, Novo Italia, Seven Salotti, Zucchetti Rubinetterie.

Tagi

dema, Carlo Bimbi, Alabastro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Kamień naturalny Lampy stołowe, Alabastrowe lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Dema Alabastro

Lampa stołowa Dema Alabastro

Lampy z alabastru Volterra z wykończeniem ze stali nierdzewnej z kolekcji ALABASTRO , zaprojektowanej przez Carlo Bimbiego dla Demy .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek